Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted egy kapcsolatban...

Szerinted egy kapcsolatban mennyi idő után reális gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

Nyilván ez mindenkinek más, teljesen szubjektív, ezért is vagyok rá kíváncsi.



(Ezzel a lendülettel szeretnék rá mindekit megkérni, hogy ne pomtozzunk le senkit értelmetlenül, mint a legtöbb kérdésnél ebben a kategóriában. Köszi.)



nov. 28. 07:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hány évesen jönnek össze. Amúgy sok esetben látom, hogy akik sok évig együttélnek valakivel, ahol nincs gyerek, aztán szakítanak/elválnak, szinte mindig rövid idő alatt vállalnak az új partnerrel gyereket.


Mi 5 éves kapcsolatban, 1 év házassággal akartunk vállalni, amikor én 26 voltam. De végül 8 évet vártunk rá.

nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi négy év után vállaltunk.

Addig kiismertuk egymást,kieltuk a fiatal korunkban,buliztunk.

Már két gyerekunk van azóta,és 15 éve együtt vagyunk.

nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korfüggő. Nem hiszem, hogy akik 10 évet várnak, azért teszik, mert addig tart megismerni a másikat. Inkább azért, mert fiatalon jöttek össze. Most csak azért, mert már 3 éve együtt vannak és kapcsolat-stabilitás szempontjából jöhetne a gyerek, nem feltétlenül fog 20 évesen szülni, mert minden más szempontból meg korai lenne.

Szerintem egyébként kb. 2 év után simán lehet, ugyanúgy érhet rossz meglepetés a párod kapcsán, mint 10 év után, teljesen kiismerni úgyse lehet senkit. Inkább legyenek meg azok a feltételek, ha úgy alakul, egyedül is fel tudja nevelni az anya.

40 körül meg semmit se kell várni,ha gyereket akarsz, elég, ha tudod, hogy nem pszichopata. Ha nem jön be, legfeljebb egyedül neveled, de legalább lesz. Bőven elég, ha nem kell egy pszichopatával együttműködni 20 évig.

nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Az első évfordulónkon már terhes voltamna kislányommal. 7 éve vagyunk együtt, közös ház és most várom a harmadik gyerekünket.

Volt egy 8 éves kapcsolatom is,valamiért végig úgy éreztem neki nem szülnék, szóval nem csak az idő a mérvadó.

nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a minimum három év, de inkább 3-4, vagy több. Ha pusztán érzelmi alapon nézem. 3-4 év elteltével ismertem meg igazán jól a férjemet, nem az első években. De azért hangsúlyoznám, hogy ez én vagyok, ettől még lehet, hogy valaki fél év után vállal gyereket, és boldog, stabil kapcsolatban fogják felnevelni. Azért úgy gondolom, tényleg kell általában pár év, hogy igazán megismerjük a másikat. Egy gyerek komoly terhet ró egy kapcsolatra akkor is, ha az rendben van.
nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam mikor összejöttunk, 21 évesen szültem, szóval 5 évet vártunk. Kicsit éltünk előtte, de még fiatalon szerettem volna anya lenni. Hát vegulis nem jött össze mert már 26 vagyok, és mégis az első gyermekünket tervezzük. Szóval ha azt nézem akkor 11 év után.
nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
16os ezt nem teljesen értem. 21 évesen vagy 26 évesen szültél?
nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%

17 :))))))

Komolyan nem érted?

nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem :D Azt írja 21 évesen szült és most 26 éves és az első gyerekét várja🤷‍♀️
nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, azt is még csak tervezik
nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!