Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van valaki olyan élethelyzetbe...

Van valaki olyan élethelyzetben, hogy rendes kapcsolat nem reális, de hiányzik neki valaki?

Figyelt kérdés
Két ország között vagyok, hol itt egy hónap hol ott. A legjobb az lenne, ha a másik is hasonlóban van, de nyilván ezer ok lehet, ami miatt izgalmas az ilyesmi kötetlenebb dolog. Amúgy 44f, elég jó karban. Reál munkát csinálok, de inkább értelmiségi típus.
2022. dec. 23. 16:32
 1/9 anonim válasza:

Reál munkát csinálok, de inkább értelmiségi típus.


Ezen azért felnevettem!

2022. dec. 23. 16:52
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 mi a kifogásod? mert gondolom van valami :D
2022. dec. 23. 16:55
 3/9 anonim válasza:
Semmi! Díjazom a humort!
2022. dec. 23. 16:58
 4/9 anonim válasza:
Lány vagyok, és én alapból ilyen típus is vagyok
2022. dec. 23. 17:28
 5/9 anonim válasza:
Nem egymást keressük 😂. De ilyen helyzetben vagyok, vagyis normál kapcsolat nem reális, mivel pár évem van, nem keresek komoly kapcsolatot, nem akarok becsapni senkit, de ezt sem akarom elmondani, szóval így nehéz partnert találni. 48 ffi.
2022. dec. 23. 19:39
 6/9 anonim válasza:
Van.
2022. dec. 24. 07:38
 7/9 anonim válasza:
Szintén, csak én nőként nőt keresek. De annyira bonyolult a szitu, hogy amíg nem rendeződnek a dolgaim, feladtam a párkeresést.
2022. dec. 24. 20:45
 8/9 anonim válasza:

Valami hasonlóban vagyok én is. Bár ha úgy alakulna lehet nem zárkóznék el attól sem, hogy komolyra forduljon. De jelenleg még ennél egyszerűbbet, kevesebbet szeretnék. Bár én nem vagyok két ország között...

50+Ffi, Bp.

2022. dec. 25. 13:30
 9/9 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok de nem ingázva. F
2022. dec. 26. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!