Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vittetek cumisüveg sterilizàlò...

Vittetek cumisüveg sterilizàlò kèszülèket a kòrhàzba?Ti hol hagyjàtok megszàradni sterilizàlàs utàn a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés

Nekem nem mikròs van,hanem rendes kèszülèk.Viszek 4 cumisüveget ès 1 fejőgèpet.Debrecenben fogok szülni.Szerintetek lesterilizàljàk nekem,vagy vihetek egyàltalàn be? 😅Ha esetleg nem tudnànak szopizni,azèrt viszem a cumisüvegeket.A fejőgèpet meg azèrt,ha nem indulna meg a tejem egyből ès az hàtha segìtsègemre lesz 🙂 Illetve hagyhatom megszàradni a sterilizàlòban a cumisüvegeket vagy ki kell pakolni valahova mindenfèlekèppen?Ti hova szoktàtok rakni utàna?

Köszönöm a vàlaszokat! 🙂



#Cumisüveg sterilizàlò
dec. 5. 17:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%

Ha rögtön ìgy àllsz hozzà, hogy viszed magaddal a cumisüveget, avval magatok alatt vàgod a fàt. Sokkal inkàbb èrdemes a szoptatàsnak alaposan utànaolvasni.

Nem volt egy cumink, cumisüvegünk sem.

dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%

Ikreid lesznek? Többes számban írsz, de nem írtad le külön.


Nekem koraszülött a fiam és PIC-re került (Bp, Sote 1). Biztosítottak fejőgépet, steril üvegeket, és volt egy közös mikrósteril is.


Egészséges gyerek mellé nem vinnék ennyi cuccot magammal. Ha mégis kell, az első pár napban jobb kézzel fejni. Mi is úgy csináltuk, egy kis fecskendővel szívtuk fel az egy-egy csepp tejecskét. Amúgy is jobb abból etetni, nem zavar be a szoptatásba. Svéd poharat is vittem, de sajnos a nővérek kórházi cumisüvegből etették. De ha te adod a lefejt tejet, akkor tudod a svéd poharat használni.

dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem lesz hova tenned a készülékedet. Az ágyadon kívül egy rozoga éjjeliszekrényed lesz a szobában, plusz egy pici közös asztal, amire nem pakolhatsz, valamint egy ruhásszekrény.

Szoptatásbarát kórház, nem támogatják az üveges etetést, se a fejőt.

Ha a súlya nagyon esik, kérésre adnak pótlást pohárból.

A szoptatásnak olvass jól utána. Mellrehelyezés módja. Hogy tudod elérni, hogy rendesen tapadjon.

Bár a kórház a szoptatást preferálja, nem lesznek nagy segítségedre azon túl, hogy nem támogatják a tápszert, játszócumit...

dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem fogsz tudni sehova se pakolni. Egyebkent letezik mikros sterilizalo zacsko, azt vidd.

De en a korhazban meg szoptattam, a potlast a csecsemosok adtak poharbol a babanak, nem is en.

Aztan itthon mar tapszeres lett, az mindegy is, de a korhazban meg jol elvoltunk igy.

dec. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%

1!

Igen, én úgy indultam hogy nem akarok szoptatni!

Tényleg ennyire borzasztó ha valaki így dönt? Én teljesen boldog voltam így és a 2 gyerekem is makk egészséges köszönöm szépen...

dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Csak a biztonsàg kedvèèrt szerettem volna vinni,mert anyumnak se volt ès mindenki dolgozni fog,senki sem tudja majd rögtön behozni.😕Pàrom is max szülès napjàn lesz bent,utàna csak akkor veszi ki az apasàgit,ha hazamentem a kòrhàzbòl.Nem akarnàm,hogy ők kapkodjanak,+elfèrne a bőröndben🤷‍♀️
dec. 5. 18:35
 7/33 A kérdező kommentje:
2-es vàlaszolò:Igen ikreim lesznek 🙂Èrtem,köszönöm! 😊😘
dec. 5. 18:42
 8/33 A kérdező kommentje:
3-as:Èrtem,köszönöm! 🙂Vèdőnő mondta,hogy nyugodtan vigyek fejőgèpet,bàr nem biztos,hogy szeretni fogjàk😅Csak utàna jutott eszembe,hogy akkor sterilizàlò is kène🤷‍♀️😘
dec. 5. 18:44
 9/33 A kérdező kommentje:
4-es:èrtem,köszönöm!🙂Az pont nincs itthon,de majd akkor lehet beszerzek 🙂😘
dec. 5. 18:47
 10/33 A kérdező kommentje:
5-ös:Hàt èn sem fogom annyira bànni,ha nem lesz tejem,mert kèt babànak fejni,szoptatni őket egèsz nap,lehet fàrasztòbb,megterhelőbb lenne ès maradnom kène ennèl az egèszsèges tàplàlkozàsnàl is😅De azèrt nyilvàn megpròbàlom,mert termèszetesebb!Bàr anyumnak sem volt teje,amikor èn születtem🤷‍♀️+szerintem tàpszerrel jobban tudnànak hìzni is🤷‍♀️De majd làtjuk 🙂😘
dec. 5. 18:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!