Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vittetek cumisüveg sterilizàlò...

Vittetek cumisüveg sterilizàlò kèszülèket a kòrhàzba?Ti hol hagyjàtok megszàradni sterilizàlàs utàn a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés

Nekem nem mikròs van,hanem rendes kèszülèk.Viszek 4 cumisüveget ès 1 fejőgèpet.Debrecenben fogok szülni.Szerintetek lesterilizàljàk nekem,vagy vihetek egyàltalàn be? 😅Ha esetleg nem tudnànak szopizni,azèrt viszem a cumisüvegeket.A fejőgèpet meg azèrt,ha nem indulna meg a tejem egyből ès az hàtha segìtsègemre lesz 🙂 Illetve hagyhatom megszàradni a sterilizàlòban a cumisüvegeket vagy ki kell pakolni valahova mindenfèlekèppen?Ti hova szoktàtok rakni utàna?

Köszönöm a vàlaszokat! 🙂



#Cumisüveg sterilizàlò
dec. 5. 17:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, nyugodtan vidd be.. nekem pl annyi tejem lett a 2. napra, hogy szó szerint ömlött a mellemből.(ikrek azért jobban leszívják, lehet neked épp elég lesz) 1 nap 3x öltöztem át, hiába szívta le a gyerek az egyikből a másikhoz hozzá se nyúlt annyira jóllakott, ráadásúl szopinál spriccelt a másikból a tej. Szoptatás után lefejtem mindig, de kb 1,5 óra múlva annyira telelettek, hogy tényleg szabályosan ömlött. Nálunk sokat járt be az ottani segítő és nézte ki hogyan szoptatott. Akinek kellett megmutatta, hogyan csinálja. Nagyon aranyos volt.
dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
30-as: Köszi a vàlaszt! 🙂Mindenkèppen megpròbàlom a sima szoptatàst is,de biztos,hogy otthon előre le fogom fejni sokszor,mert ùgy időt is spòrolok ès nem biztos,hogy egyszerre cicire tudom rakni őket.De szerintem 70%,hogy nem lesz tejem,de majd meglàtjuk.Főleg,ha csàszàros leszek.
dec. 9. 19:25
 33/33 A kérdező kommentje:
31-es:Köszönöm 🙂Igen a fejőgèpet mindenkèppen viszem,csak sterilizàlòt nem,remèlem,ha szüksèg lesz rà,akkor lesterilizàljàk nekem 🙂Remèlem itt Debrecenben is segìtőkèszek lesznek😊😘
dec. 9. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!