Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vittetek cumisüveg sterilizàlò...

Vittetek cumisüveg sterilizàlò kèszülèket a kòrhàzba?Ti hol hagyjàtok megszàradni sterilizàlàs utàn a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés

Nekem nem mikròs van,hanem rendes kèszülèk.Viszek 4 cumisüveget ès 1 fejőgèpet.Debrecenben fogok szülni.Szerintetek lesterilizàljàk nekem,vagy vihetek egyàltalàn be? 😅Ha esetleg nem tudnànak szopizni,azèrt viszem a cumisüvegeket.A fejőgèpet meg azèrt,ha nem indulna meg a tejem egyből ès az hàtha segìtsègemre lesz 🙂 Illetve hagyhatom megszàradni a sterilizàlòban a cumisüvegeket vagy ki kell pakolni valahova mindenfèlekèppen?Ti hova szoktàtok rakni utàna?

Köszönöm a vàlaszokat! 🙂



#Cumisüveg sterilizàlò
2023. dec. 5. 17:39
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Valaki tudna arra vàlaszolni,hogy sterilizàlàs utàn ki lehet-e törölni a cumisüvegeket,vagy hagyni kell megszàradni?😊
2023. dec. 6. 15:26
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha kitörlöd már nem lesz steril...
2023. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
60%
Nem szeretnék kötekedni, inkább jelezni, hogy az egy dolog, hogy becsempészed a cumisüveget meg a sterilizálót, de mit fogsz neki beletenni, és hogyan fogod elkészíteni? Ugyanis ameddig a kórházban vagytok, addig az ő felelősségük lesztek, az nem úgy működik, hogy te csak úgy beviszel nekik valami tápszert.
2023. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
Akkor írok még hozzá, legyen mit lepontozni. Miből gondolod, hogy egészséges a gyerekeidet kapásból 3 különböző cuccal etetni? Ugye anyatej, benti kórház+ csempész tápszer. Tudod-e egyáltalán, hogy mennyit ehet, de ha még tudod is, honnan tudod, hogy mennyi van a gyerekben, ha nem méred minden egyes szoptatás és pótlás után?
2023. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
54%

En nem nagyon aggodnek ennyire kerdezo, ikreid lesznek, azert ez egy kulonleges eset, segiteni fognak mindenben.


Nekem tenyleg kellett adnom a kisfiamnak “becsempeszett, titkos tapszert”, mert a nagy szoptatasbarat korhazban vigan neztek 2 napig, amig ordit (masodik napon adtam neki ketszer en) de aztan meg ment a csodalkozas, hogy fogyott 320 grammot a 3. napra. Bent is tartottak plusz egy napot a sajat hulyeseguk miatt, a mai napig duhos vagyok rajuk, mert elutasitottak a potlast, csak amikor mar “baj” volt, akkor kapott toluk.


Nem volt akkor ott meg tejem, az 5. napra lovellt be, ami persze termeszetes, csak kozben a gyerek meg sirt az ehsegtol. Es mielott nekem jonnetek, utana 10 honapig szoptattam, nem lett tapszeres a potlas miatt, mindenki el, nyugika :D

Na szoval adtam neki egy picit, semmi problemank nem lett, csak annyi, hogy vegre nyugodtan aludt par orat a folyamatos siras helyett.


De az ikreseket kiemelten kezelik,

teljesen mas helyzet.

2023. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
22-es:Köszönöm! 🙂
2023. dec. 7. 06:23
 27/33 A kérdező kommentje:
23-as:Nem csempèszek èn be semmit😂Vèdőnő mondta,hogy vigyek nyugodtan cumisüveget,de vègül nem viszek sterilizàlòt🙂Nekik egyèbkènt nincs tùl sok közük,hozzà,hogy a tàskàm mit tartalmaz😅Èn nem mondtam,hogy viszek tàpszert,eszemben sincs,azt csak az orvos ìrjatja fel.Ezt honnan vetted,hogy èn vinni akarok?😀De azèrt köszi a vàlaszt!🙂
2023. dec. 7. 06:28
 28/33 A kérdező kommentje:
24-es:Köszi a vàlaszt,de ti honnan veszitek,hogy vinni akarok tàpszert?😂Csak azèrt mert èn nem ìrtam ilyet sehol,hogy vinni akarok a kòrhàzba.Ha nem lesz majd tejem,akkor amit a doki felìr,azt otthon hasznàlom majd a babàknak.Èn csak leìrtam,hogy nem annyira bànom,ha nem lesz tejem,mert otthon,azèrt 2 baba mellett gyorsabban megoldhatò a tàplàlàs 🙂A cumisüvegeket a lefejt tejnek vinnèm a kòrhàzba ,ha lesz egyàltalàn,vagy ha nehezen akar megindulni a tejem,akkor fejőgèppel szerettem volna ràsegìteni,hàtha segìt 🙂Valamit nagyon fèlreèrtettetek!😅 Egyèbkènt èn nem pontoztam le senkit,a zöld pipàra nyomtam vàlaszadàs előtt mindenkinek 🙂
2023. dec. 7. 06:39
 29/33 A kérdező kommentje:
25-ös:Köszönöm! 😊De ìgy szokott terjedni a pletyka 🤣🤣A 23-as vàlaszolò rosszul èrtelmezte az egyik vàlaszomat ès azt hitte,hogy èn tàpszert akarok vinni a kòrhàzba🤦‍♀️De nem terveztem,max majd azt hasznàlok otthon,ha felìrt a doki ès kell.Nem is mernèm magamtòl venni,hasznàlni,mert ki tudja,hogy allergiàsak-e rà a babàk.Hàt èn fel is jelentem őket,ha èheztetni merik a babàkat..Azèrt fizetem a tb-t,hogy normàlis ellàtàst kapjunk(mondjuk manapsàg az egèszsègügy egy nagy sz*r,az is igaz,hogy nem fizetik tùl őket)..Szòval nyugodtan megpròbàlhatjàk,de nem lesz jò vège 😅Hol szültèl?Egyèbkènt èn is hallottam,hogy azèrt ikrekre jobban odafigyelnek.
2023. dec. 7. 06:52
 30/33 anonim ***** válasza:
64%
A fejőgép nem segít rá semmire, arra a baba képes. Van, aki egy csepp tejet nem tud fejni, mégis kizárólag szoptat. Ráadásul a fejés fájdalmasabb a szoptatásnál. De annál is fájdalmasabb, ha cumisüveges táplalás után szoptat az ember tapasztalatlan babát. Cumizavar.
2023. dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!