Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállaljak neki saját gyereket ?

Vállaljak neki saját gyereket ?

Figyelt kérdés
Sziasztok kicsit nehéz röviden összefoglalni amit kérdezni szeretnék de belevágok. Nos az lenne a kérdésem hogy szüljek még egy gyereket vagy sem? Volt valaki hasonló helyzetben? Hogyan döntött? A helyzet az hogy a férjem akivel 2 év együttélés után házasodtunk össze gyereket szeretne.Jelenleg nekem van egy 7 éves lányom az első házasságomból akit a férjem elfogadott és jól kijönnek egymással. A gyereket az apja nem látogatja , lelépett mikor kicsi volt és nem tartjuk a kapcsolatot. A helyzet az hogy eddig nagyon sokat dolgoztam azért hogy egyedül tudjam nevelni a lányom és a ház összes költségeit én álltam ameddig a szüleimnél laktam a gyerekkel . Cserébe ők vigyáztak rá ameddig én munkában voltam. Jelenleg 2 hónapja nem dolgozok ugyanis elköltözünk a férjem saját házába. Költözés után új iskolába irattam a kislányom és kiderült hogy terhes vagyok. Nem sokáig tartott az öröm hír ,8 hetesen spontán vetélésem volt. Ez októberben történt. Akkor meg úgy éreztem szeretnék még egy gyereket. Amióta elment a baba azóta már úgy érzem hogy nem igazán szeretnék újra terhes lenni. Elgondolkodtam azon is hogy ha véletlenül történik valami köztünk és szétmegyünk akkor mit csinálok meg egy gyerekkel? A lányomat is nehéz azért így nevelni. Szereti a férjem de akkor sem az apja. Viszont őtet sem foszthatom meg attól hogy saját gyereke legyen mert nagyon szeretné hogy gyerekünk legyen. Mit tegyek ebben a helyzetben? Mi lehet az oka hogy ennyire bizonytalan vagyok? És azt is mondta ha nem akarok gyereket akkor kénytelen leszek elnézni a szomorúságát. Úgy érzem ha nem szülök neki akkor nem lesz boldog csak így velünk. Mit mondjak neki? Nagyon elszomorít ez a dolog ,nem igazán akarom.

#Szüljek gyereket?
2023. dec. 6. 11:56
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
100%

30# Ezt könnyű mondani! Ha így lenne egy gyerek sem éhezne stb...

Mert ha keres annyit hogy egyedül fel tudná nevelni alapból, akkor a férj pénze már csak plusz! Vagyis nagyon jól élnek!

Akkor házat is úgy vegyenek ha külön tudnának? CSOK stb pont családosoknak van mert nem hiszem hogy egy "egyedülálló" gyerekkel tudna venni!

Család épp azért család mert közös minden, és közösen, együtt oldják meg a dolgokat!

2023. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!