Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvileg nem hasrahízós hölgyek...

Elvileg nem hasrahízós hölgyeknek 2 szülés után visszahúzódott a pocakja? Tapasztalatokat várnék!

Figyelt kérdés

Még a pocakomban pihen a csöppünk, de kiváncsi lennék vajon ugyanúgy visszahúzódik majd a hasam a 2. szülés után is mint az első után?

Az első babámmal 22 kg-ot híztam, de semmi sem maradt a hasamon. /ebből nagyon sok víz volt, mert toxémiás voltam/


2010. okt. 21. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
én fenékre, combra hízós vagyok, most a második gyerek után sincs hasam
2010. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alapból vékony vagyok. Mindhárom szülésemnél pár nap alatt visszahúzódott a hasam. Az utolsónál is csak aznap volt (kb.4-5 hónaposnak nézett ki), de másnaptól kezdett visszamenni. Most 2 hónapos a legkisebb, már kilóra is mínuszban vagyok.Pedig 16-18 kilókat felszedtem.

Teljesen alkat kérdése, én semmit nem tettem érte. A 6 hetes kontrollon is 6,5 cm átmérőjű volt a méhem (doki azt mondta 6-7 az átlag).

2010. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is combra hízok és a hasam a második szülés után is visszament.Igaz 8kg-t híztam.
2010. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En vekony vagyok, magas (jelenleg 58 kg a 178 cm-hez).

Elso terhesseg alatt sokat hiztam, egyebkent mindig lapos hasu voltam, lement minden es a hasam lapos lett, a borom is eleg feszes, de nem annyira, mint terhesseg elott.

A masodik terhesseg alatt nem hiztam sokat, minden lement hamar, sot erosen minuszban vagyok.

A hasam lapos, de 8 honappal szules utan sincs meg olyan feszes a hasamon a bor, mint mondjuk az elso terhesseg utan. Gyanitom, hogy mar nem is lesz. De ez vegulis nem igazan latszik, kiall a medencecsontom, inkabb horpad a hasam, de erezni tapintasra, hogy a bor kicsit tobb maradt, mint amennyi kellene.

2010. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!