Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyke gyerekekre miért kell...

Egyke gyerekekre miért kell állandóan beszólni? Egy gyerekes szülők, te is kapjátok ezt?

Figyelt kérdés
Van egy ovis gyerekem, aki nyilván sokszor dacos, a kicsi gyerekeket 2-3 évesek annyira nem kedveli legalábbis úgy értve hogy szívesebbe játszik a maga korosztályaval, 6-7 évesek. Múltkor egy baráti párnál voltunk, ahol a kicsi fiú tönkretette az enyém játékát, aki sírt, erre beszólt 3 gyereks anyuka, hogy látszik, hogy nincs tesód. Aztán karácsonykor rokonoknál ugyanez, 2 gyerekes sógornő beszólt mikor valamit nem akart odaadni a gyerekem az övének, mert hogy azt ő kapta, ő is mondta hogy hát látszik hogy egyke vagy. Ez nekem annyira idegesítő, 4 éve közösségbe jár, vannak rokon barát gyerekek, stb. Felnőttként se tetszik, ha valaki tönkreteszi a dolgainkat vagy elveszi, nem?? Miért kell egy alig 6 évest ezzel a tesó dumával nyomasztani? Akinek tesója van sose hisztizik? Hát látom sokszor ölik egymást a tesók, az mivel jobb?
dec. 28. 01:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Áhh..nekem van tesóm és pont ezért vagyok irigyebb mint kellene, állandóan mindent elvett tőlem gyerekként, mindent megevett előlem stb mondjuk felnőttként is lopós lett. Baromira nem jelent semmit ha van testvére az embernek, inkább szégyellje magát a szülő, hogy bocsánatkérés helyett még neki áll feljebb, basszus az egyke 2.5 évesem tud bocsánatot kérni, bár
jan. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!