Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan influenszer anyuka,...

Van olyan influenszer anyuka, akit követsz? Van ennek pozitív része?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem lenne igényem ilyen tartalmakra, de közben, ha ajánlanak valakit mindig arra jutok, hogy ezek az "instamamik" nagyon károsak. Pl.egy barátnőm istenít egy anyukát, akinek már van egy 2 év körüli gyereke, és a napokban derült ki, hogy jön a második gyerek, de olyan szinten felcsesz néhány posztja, hogy nemhogy kikövettem 2 napon belül, de inkább le is tiltottam, hogy ne is lássam többet az életben. Ez a barátnőm egyébként nagyon fusztrált, amiről sokat is beszélgetünk, és nem tartom kizártnak, hogy pont az ilyen csodainflu anyukák miatt, mert én eddig bárkinek az oldalára tévedtem semmi pozitívat nem találtam. Ha akad is 1-2 hasznos poszt, utána a következő már biztos, hogy valami baromság/káros tartalom.

Nem érzem semmi hátrányát annak, hogy nem követek ilyen anyukákat, de ha esetleg tudsz ajánlani olyat, akit szerinted érdemes, azt megköszönöm. Elsősorban magyar anyukák érdekelnek, de külföldiek közt is nézelődtem már. Olyan is lehet, aki nem influenszer, hanem csak szimplán jó tartalmai vannak a témával kapcsolatban.


jan. 19. 07:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Nincs. De most belenéztem egy liza világa videóba. Ennél unalmasabb nincsen, fogalmam sincs miért nézi ezt bárki. Jött egy csomag, kibontja. Bemegy boltokba. Kimennek a játszótérre. Ilyen videót szerintem bárki tud csinálni. Az enyém is pont ilyen rohadt unalmas lenne. Mindjárt megyek lábtörlőért az ikeaba. Ha valakit érdekel szóljon és akkor csinálok videót!
jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Én tiktokon meg intás követem az originalchiken-t, teljesen őszintén elmeséli ha valami nehézség adódik, vagy, hogy éppen milyen érzelmi szakaszát élik a babázásnak.

Sose éreztem, hogy idegesítene.

Kay and Tay amit néha szoktam figyelni, de nekik is túl tökéletes az életük...

jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%
Kimonomom és Kimonoko. A magyarok ősanyasága nem érdekel, inkább irritál.
jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%

11! Örülj neki,nem érted,miért nézi bárki. Valószínűleg nincs sérült gyereked. Nekem van,tudod?

Ott a videóban mind a 3 gyerek problémás/sérült. Pont ez a lényeg!!!

jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
63%
14 Gyereket nem láttam a videóban, az unalom miatt egyet sem néztem végig. Azt gondolom, hogy sérült gyereket mutogatni igazán nem kellene a neten. Nekik is vannak jogaik, még ha nem is tudják kifejezni magukat.
jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem, ilyeneket nem követek. Mármint olyan van, akit követek, és tudom, hogy van gyereke, de nem ebben a témában gyárt tartalmat. Nekem abban semmi érdekes nincs, hogy másnak is van gyereke.
jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15 vagyok, lehet valaki mást nézek, itt nincs sérült gyerek, csak vásárol a nő és szofosasa van, minden videó legalább 30 perc.
jan. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17# De, jót nézel! Én követtem régen, amíg tényleg az volt a téma, hogy hogy "vészelte át" a terhességeit, hogyan születtek a gyerekek, mi okozta a problémát. Szerintem az sokaknak adhatott reményt, egyfajta sorstársi hangulatut. De ez még a csatorna indulásánál volt. Aztán elkezdett tényleg egy vásárlós csatornába átcsapni, ráadásul részemről olyan mértéktelen formában művelik mindezt, hogy ebben már semmi értéket nem találtam, nem nézem már. A gyerekeken is azt látom legtöbbször, ha megjelennek, hogy a hátuk közepére nem hiányzik az egész. Számomra az a csatorna inkább szomorú...
jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!