Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki sosem járt gyerek előtt...

Aki sosem járt gyerek előtt strandolni, változtatott ezen az, hogy gyereke lett?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éves a fiam. Nem járt még strandon, sem babaúszáson.

Az a helyzet, hogy én már kerek 20 éve nem jártam sem strandon, sem uszodában.

A férjem sem egy strandolós fajta, szóval a vizes programok a közös életünkből eddig abszolút kimaradtak.

Nem szeretném, ha a gyerekem az én dilim miatt lemaradjon az ilyen élményekről, ugyanakkor nem hiszem, hogy rá tudom venni magam, hogy fürdőruhára vetkőzzek.

Aki hasonló helyzetben volt, hogy oldotta meg?



febr. 14. 15:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
20%
#6: Mondjuk nyakon is vágnám azt a felnőttet aki belül a gyerekmedencébe.
febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%
Persze, küldjük be egyedül az egyévest! Barom!
febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beküldeni egyedül de bele ülni se. Nálunk ki van találva és az úszómester is szól ha olyat lát. Térdig lehet bemenni a vízbe. Az 1 évesnek a pancsoló való ami max 20 centi
febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Mi járunk strandra és tóhoz is, mert apa a tiszta vizet szereti. Én az élővízre voksolok.

Van mesterséges tóstrand, család barát,a sima strandokon meg általában a gyerekmedencék körül csak családok.

A többség mind ugyanúgy van mint te. Gyerek után már nem olyan a poci, stb. de én még lenéző pillantás se láttam.

febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Gyerekek előtt csak fürdőkbe jártunk nyaranta 1-2szer. Gyerekekkel is voltunk fürdőbe illetve a Balatonra előtte e Balatonról úgy vélekedtem "hogy én biztos hogy bele nem mennék" egyszer úgy döntöttünk hogy kiprobáljuk mert ott több a gyerekeknek való lehetőség (több játszótér,homokozás a szélén árnyékolóval a gyerekek miatt,szabadabb mozgás a vízben- nyugodtan lehet vízipisztolyozni labdázni) végül olyan jól sikerült a Balaton hogy azóta is évente egyszer ott nyaralunk egy hetet illetve ha tehetjük többször is megyünk a nyáron 1-1napokra😅😁 A gyerekeknek sokkal jobban bejön mint a fürdő ott nem szerették a baba pancsolót mert kicsi a víz a nagyobb gyerekeknek való medencébe meg nekik hideg volt a víz hiába volt sok játéklehetőség a medencében is (bele épitett játszótér) így mindig velünk voltak a felnötteknek való vízben ( nem termál!) Így igazából egy medencébe voltunk egész nap és ők is unták. Szerintem amúgy simán jó lehet egy topp és egy lenge háremnaci. Ne tartsom vissza a belső feszültség. Egyszer kell kipróbálni aztán utánna eldöntöd mi legyen a továbbiakban. Tudom nehéz erőt venni magadon de a gyerekek életében nagyon sok olyan dolog lesz amihez semmi kedve és a háta közepére nem kívánja az ember de a gyerekek miatt muszáj.
febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Uhh de megértelek, most nyáron erőszakoltam meg magam a gyerekek miatt, és 3x is elmentünk strandra.

Nekem is azzal van problémám, hogy "fehérneműre" kell vetkőznöm. Nem hordok minit sem pedig sportolok, jól nézek ki.

Szeretnék laza lenni de nem megy...

febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!