Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy friss...

Terhes lettem egy friss kapcsolatba. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van már egy iskolás gyermekem előző páromtól. Jelenlegi párommal 7 hónapja vagyunk együtt. Nem élünk együtt, de kb 7ből 5 napot biztosan velünk van. Őszinte leszek nagyon bennem van az hogy nem akarok újra egyedül maradni, de annak sem látom értelmét hogy elvetetjük aztán 1-2 év múlva jöhet a babaprojekt.

Párom azt mondta szeretne összeházasodni és összeköltözni, már keresi is a másodállást mert neki elég rugalmas, laza a jelenlegi munkahelye. Tehát ő szeretné a kicsit, viszont ugye én már egyszer csalódtam és hittem valakinek, ami miatt a bizalmam eléggé a nullán van. Anyagilag nincs gond részemről sem, inkább lelkileg nem akarok mégegy gyermeket az apukája nélkül “összevissza” nevelni, főleg hogy az első gyermekem ráadásul tervezett volt.

Abba most ne menjünk bele kérlek hogy miért nem védekeztünk megfelelően, már megtörtént a “gond”.


febr. 21. 09:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
9-es, meg jo, hogy nem rolad szol a kerdes.
febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
13%
óvszer
febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Először is tisztázd le magadban, hogy ez nem az a férfi, aki otthagyott az első gyerekkel.
febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező,

Volt már egy 5 éves lányom mikor megismerkedtem a ma már férjemmel.

Megismerkedésünk után 2 héttel összeköltöztünk, 4 hónap múlva terhes lettem.

A kislányunk lassan 4 éves, szuper apukája a nagyobb lányomnak is (a biológiai apja lassan 5 éve nem kereste)

febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha szeretnétek a babát, szerintem az nem akadály, hogy csak 7 hónapja vagytok együtt.

Garancia nincs semmire, de a mostani párod nem az exed ne vetítsd ki rá a múltat.

Tapasztalatból tudom, hogy nehéz de azt is, hogy lehetséges ha tudatosan odafigyelsz. :)

febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
79%
Én megtartanám. Garancia nincs, de már az is jelent valamit, hogy örül a babának és el szeretne venni. Unokatestvéremnél a pasi lelépett mikor megtudta terhes. De bármikor elhagyhat bárki bárkit.
febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Örülök hogy támogattok abban hogy megtartsuk, persze az én szívem is efelé húz. Ugyanezt gondolom egyébként hogy bármikor benne van a pakliba az hogy elhagy a párom, csak mindenki teletömte a fejem anno hogy hát exemmel kb mindent elkellett volna érnünk, bejárni a világot a gyerek előtt és ezzel b*sztam el hogy nem vártam hosszú éveket a gyerekvállalással, holott ő kb tökéletes kapcsolatba született csak apuka bekattant mikor már bőven késő volt.
febr. 21. 11:47
 18/22 anonim ***** válasza:
49%

Bejárni a világot gyerekkel is be lehet !

Amugy én 17 a férjem 19 volt mikor terhes lettem.18 voltam mikor szültem.17 évog voltunk együtt.Mai napig tartana ,ha foglalkozott volna velem,de olyanok voltunk kb.mint a testvérek.Elváltam,10 éve vagyunk egyutt az "uj" férjemmel és született két lányunk.Szóval tök jó minden.

febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
28 Igen-igen, nem is vonzott engem soha hogy annyira éljem az életem aztán várjak a végsőkig a gyerekvállalással. Valószínű anyám rám akarta kivetíteni azt hogy ő mégjobban elb@szta a párválasztást. Ugyan mai napig apámmal van, de egyszer nem mentünk pl nyaralni mert összevesztek mindenen, mai napig.
febr. 21. 12:41
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire jó most a kapcsolatotok? Ha őszinte vagy magaddal, akkor mennyire érzed azt, hogy együtt fogtok maradni? Csak ez számít, az teljesen mindegy, hogy mi megtartanánk-e vagy sem, mert te érzed, hogy mi van a kapcsolatotokkal.
febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!