Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyagi akadálya nem lenne,...

Ha anyagi akadálya nem lenne, vállalnál 3-4-5. gyereket? Szeretnél igazi nagy családot? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 08:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs gyerekem, de amióta "biológiailag alkalmas vagyok az anyaságra", azóta foglalkoztat a téma. Világ életemben óriási családra vágytam legalább 6 gyerekkel.

Az anyagi körülményeink siralmasak, de mivel a remény hal meg utoljára és az optimizmusom határtalan, így biztos vagyok benne, hogy helyre fogunk jönni és beteljesülhet az álmom!

Szerencsére a Párom is családcentrikus, támogatja ezt a sokgyerekes ötletet.

Viszont az is benne van a pakliban, hogy én csak így látatlanban dobálózok a szavakkal, azt sem tudom, egy gyereket milyen nevelni (csak elméletben), nem még hatot..., de majd kiderül, hogy mit szán nekünk az élet.

24 éves vagyok egyébként.

(Ja, és maximálisan egyetértek az előttem válaszoló úriemberrel a magyar népesség fogyásával meg a cigányok szaporodásával kapcsolatban... Hát, ijesztő és nagyon szomorú...)

2010. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!