Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Carmen22 velünk vagy még?

Carmen22 velünk vagy még?

Figyelt kérdés
ird ki a neved légyszi!!!
2010. okt. 26. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
én is kedvelem a válaszait... de ez tényleg babás kérdés? És ha levette a nevét, akkor miért írná ki? Ez egy anonim oldal. Ennyire unatkoztok?
2010. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
jaja!!!!!!!!
2010. okt. 26. 19:40
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt van, csak levette a nevét. nem is csodálom, sokat bántották szegényt:(
2010. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen én láttam ma is! Csak tényleg hagyjátok már békén mert aki(k) nem szeretik csak még jobban rászállnak!

Én is szeretem a válaszait.

2010. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tényleg észre sem vettem,hogy eltünt.
2010. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

Itt vagyok és tényleg levettem a nevem.

Szeretnék kiszállni innen lassan.


aki beszélgetni akar/szeretne velem az keressen meg az anyatanya / kik is vagyunk mi topicban.


én is utálom az utálkozást és kezdtem nagyon unni az utálkozós feleselős kommenteket meg azt hogy egy 3 hónapos baba anyukája próbál meg felhomályositani hogy mit tettem rosszul és az egyéves anyja rám ripakodik amikor egy válaszban irom hogy a kérdező ne adjon mézet egyéves gyerekének.


Hát ezért megutáltam most már kerülöm a kinos kérdéseket mert egy ősanyás kérdésre válaszolva megint padlóra pontoztak.


egyszerüen elegem van.... aki most boldog hát Istenem örülhet. néha még jövök de már nem fogom láthatóvá tenni a nevem SOHA!

2010. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
sajnálom. pedig jo tanácsokat adtál!!
2010. okt. 27. 09:53
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne sajnáld kiutáltak .. van aki úgy itélt meg hogy nem is ismert. - nem volt itthon a kicsi, férjem gyakorlaton vetélés és missed ab után itthon gyógyultam és unatkoztam leültem és szó szerint itt voltam napi 12 órát erre vadidegenek nekem estek hogy

ki van most a lányoddal meg hogy tudsz igy foglalkozni vele stb.


ezekre nem vagyok kiváncsi a későbbiekben... nem hiányzik gondolom érthető okok miatt.

2010. okt. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Gyanús volt már akkor, mikor levetted a neved, hogy valami változni fog. Sajnálom én is, nekem szimpi voltál mindig is, azután meg különösen, hogy megmutattuk egymásnak magunkat is, hogy "Kik is vagyunk mi valójában?"


Ez az anyatanya milyen? Ott lehet fórumozni, beszélgetni?


Bea

2010. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A napokban én is azon gondolkodtam, hogy hová tűnt Carmen22, tényleg mindig jó válaszokat adott!
2010. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!