Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jajj, csajok, mi lesz így...

Jajj, csajok, mi lesz így velünk, a családunkkal?

Figyelt kérdés
Mióta hallottam a híreket nem térek magamhoz!Francia ország elkezdte a bombázást,és olyan érzésem van,hogy egy hajszál választ el minket a 3. Világháborútól.Most két és fél éves a kislányom.Milesz vele,velünk?Mi lesz,ha a páromat behívják,ha kitör a nagy háború?Nagyon meg vagyok most ijedve,főleg a kislányom miatt idegeskedem nagyon.Félek.Ti anyukák hogy élitek ezt meg?
2011. márc. 19. 20:53
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
40%
Milyen Francia bombázás? kit bombáz Fro.? :O
2011. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi.

Nagyon szomorú, hogy ez történik. Minket egyelőre nem fenyeget, magyar katonák nem vesznek részt. (Remélem, ki is maradnak belőle.)


Ettől függetlenül, nagyon szomorú, ami történik.

2011. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném hogy egy beteg líbiai miatt törne ki a világháború... ennél fejlettebb már a világ.
2011. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk nincs tv, de hallottam. Szomorú, de leginkább hihetetlen. Amit mi tudunk tenni, az az, hogy bele se gondolunk. Csak magunkat tennénk tönkre. Ha háború lesz, az ellen sem tehetünk semmit /kár, hogy nem áll egymás elé az a pár ember, akik miatt háború van és lövik szét egymás valagát!!!!!
2011. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén? Tőled hallok a bombázásról, nem néztem híreket.

Szomorú, igen, de különösképpen nem izgat. Sok hasonló helyzet volt már, mikor azt gondolhattuk, világháború lesz.

Nyugi..


3 gyerekes anya

2011. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem bele se gondolj, hogy a Földön hány helyen van jelen pillanatban is polgárháború, amiről lehet, hogy nem is tudsz, mert belebetegszel.
2011. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
most mondták,hogy fro-hoz csatlakozott az USA,Nagy Britannia,Spanyolország,meg még nem tudom hány ország,ők küldenek ki katonákat,mert Líbia nem fogadta el az ENSZ kikötéseit,de Líbia maga mellé toborozta Németo-t,töröko.-t,Japánt,meg kínát.Velük most fognak tárgyalni.
2011. márc. 19. 21:07
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Világháború biztos nem lesz.
2011. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Remélem minket kihagynak...
2011. márc. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Férjed hivatásos katona?
2011. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!