Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megtanul végre járni jobb...

Ha megtanul végre járni jobb lesz?

Figyelt kérdés
Van egy 13 hónapos,rossz alvó,hisztigombóc lányom. Az első négy hónapban a hasfájás miatt üvöltött,utána fogzas,mizgasfejlodes,minden volt. Egy évesen elválasztotta magát,azt hittem ha nem szoptatok jobb lesz. Talán éjszaka többet alszik,most már csak két három alkalommal ébred,de én így is tiszta agyhalott vagyok már. Napközben már alig alszik,segitsegem nincs, a férjem vacsorára,fürdetesre ér haza. Nincs el egy percig egymagában,imád hangoskodni,ha szaritom a hajam hallom ahogy a másik szobában "magyaráz". Voltunk ringató is,de őt csak az érdekelte,hogy a cipőket összeszedje,meg mindent is,míg én izzadtam vele és irigykedve néztem a többi anyukát,akiknek a gyereke szépen elul az ölében. Jaj,rengeteget tudnek írni,de alapvetően nem segítséget kérek,hanem,hogy aki magára ismert a leírásban,legalább nagyjából,annak könnyebb lett valamikor? Mindig vártam,ha majd elmúlik a hasfajasha majd kúszni tanulni,ha majd...most a ha majd végre jár van soron....egy másodperc nyugtom nincs tőle.
ápr. 6. 12:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jobb, van akinek rosszabb

Nekem jobb lett ahogy megtanult járni a fiam.

ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy igen vagy nem. Az én fiam születésétől fogva rossz alvó, akaratos, hisztis lett. Azt hittem, hogy ennél rosszabb nem lehet, és csak vártam, hogy mikor lesz jobb. 2 éves múlt, sokkal rosszabb, beütött a kemény dackorszak is. Alvása katasztrófa, nehéz elaltatni, 3-4x kel, sokszor nem akar már visszaaludni hajnal 2-kor. Így, hogy már jár, non stop a nyomában kell lenni. Ez szerintem ezért is nehezebb időszak, mint korábban.
ápr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2 tökéletesen ettől félek én is. Szerintem én meg fogok gajdulni akkor. Nem tudom hova bírom még,ha rosszabb lesz.
ápr. 6. 13:09
 4/26 A kérdező kommentje:
Míg ezt írom is mászik fel a lábamon,és nyavajog. Nincs az a figyelem ami elég lenne neki. Leülni nem is próbálok egész nap .
ápr. 6. 13:09
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Olyan 3 éves kora körül.

Ameddig nem tanult meg járni addig mindig ott volt mellettem, bármit meg tudtam csinálni.

Amikor elindult akkor mindig a sarkában kellett hogy legyek.

3 éves korára lett annyira értelmes és teljesen megbízható hogy teljes mértékben azt tudtam mondani hogy könnyű. Vagy inkább másképp nehéz, szokták mondani.

Ez mind a két gyerekemmel így volt

ápr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mégrosszabb lett.

A lányom ugyan az a típus, mint akit leírtál.

2.5 éves, de ugyan itt tartunk. Vagyis nem ugyan itt, hanem mégrosszabb. 3-4x kel a mai napig. Hulla vagyok. Mellé beütött a dackorszak. Igy is hisztis volt, azóta meg 24ből 26órát tutul. Semmi nem jó, mindenen kialad.

Beszél már, de így sem fejezi ki magát, csak ordít.


4 hónapja bölcsis, én dolgozom.

Ő tök elvan a bőlcsibe, csak dícsérik. Én a nemalvástól a munkába tompa vagyok.

Délután meg ömlesztve kapom tőle a napközben elmaradt hisztit.

ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz sokkal jobb, szerintem akkor lesz jobb ha bölcsibe, vagy oviba kerül és más fog vigyázni rá. Az is könnyebbség ha már rendesen jár, kimentek a jatszóra és elvan magában (már ha elvan), de akkor meg a játszón kell lenni és ugyanúgy nem tudsz haladni a háztartással. Bébiszitter, vagy bölcsi a megoldás.
ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Ugyanez van nálunk is, 2 percre sincs el egyedül, és soha semmi nem jó neki.

Igazából emiatt is akartam visszamenni dolgozni 2 éves korától, mert sajnos nem bírtam tovább, már totál kikészültem vele egész nap, és ugye éjszaka sem pihentem, mert akkor is aktív, én meg már nem voltam önmagam a fáradságtól.

ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig rohadt nehéz, csak az változik, hogy mi miatt.


Ha megtanul járni meg nem győzöl majd utána rohangálni...

ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#9 már most is ez van,mászni tökéletesen mászik,felkapaszkodik,mindent is elér. Csak nem tud még felkapaszkodassal vissza térdre.

De sajnos én is azt látom a szopóag kimeríthetetlen. De hátha...

ápr. 6. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!