Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megtanul végre járni jobb...

Ha megtanul végre járni jobb lesz?

Figyelt kérdés
Van egy 13 hónapos,rossz alvó,hisztigombóc lányom. Az első négy hónapban a hasfájás miatt üvöltött,utána fogzas,mizgasfejlodes,minden volt. Egy évesen elválasztotta magát,azt hittem ha nem szoptatok jobb lesz. Talán éjszaka többet alszik,most már csak két három alkalommal ébred,de én így is tiszta agyhalott vagyok már. Napközben már alig alszik,segitsegem nincs, a férjem vacsorára,fürdetesre ér haza. Nincs el egy percig egymagában,imád hangoskodni,ha szaritom a hajam hallom ahogy a másik szobában "magyaráz". Voltunk ringató is,de őt csak az érdekelte,hogy a cipőket összeszedje,meg mindent is,míg én izzadtam vele és irigykedve néztem a többi anyukát,akiknek a gyereke szépen elul az ölében. Jaj,rengeteget tudnek írni,de alapvetően nem segítséget kérek,hanem,hogy aki magára ismert a leírásban,legalább nagyjából,annak könnyebb lett valamikor? Mindig vártam,ha majd elmúlik a hasfajasha majd kúszni tanulni,ha majd...most a ha majd végre jár van soron....egy másodperc nyugtom nincs tőle.
ápr. 6. 12:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
15 honapos, 2 honapja jar, nem konnyebb egyelore.
ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11

Te hogyan élsz túl?

ápr. 6. 13:56
 13/26 anonim ***** válasza:
Aztán ha megtanul beszélni, ha elmúlik a dackorszak stb... Nem lesz jobb 😆 Nekem van egy 7 éves lányom, pont olyan keményfejű mint én, babának sem volt piskóta, de néha visszasírom. Kis gyerek kis gond-nagy gyerek nagy gond. 😄
ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13 gondolom nem is vállaltál még egyet
ápr. 6. 14:16
 15/26 anonim ***** válasza:
Enyém addig üvöltött, sírt, amíg nem tanult meg önállóan járni. 13-14 hónapos korában tanult meg. Addig nem lehetett lerakni. Se babakocsiban, se hordozóban, se autóban nem volt el egy percet sem, csakis kézben cipelve. Miután megtanult járni, hála istennek megszűnt az üvöltés. Cserébe nem állt meg soha, de inkább ez, mint az állandó sírás, ordítás.
ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Tegnap töltöttem a 40. hetet a harmadikkal. 🙈🤣 Épp arra várok mikor szeretne kibújni végre. 😃

#13 voltam

ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#16

Jesus... A másodikkal.konnyebb volt? Róla nem írtál

ápr. 6. 15:30
 18/26 anonim ***** válasza:

Az eleje vele hasfájás/bukás miatt volt nehéz, de egyébként sokkal nyugisabb baba volt. Ő most 4,5 éves, tipikus kisfiú. Teljesen más a 2 gyerek, de mindkettő imádnivaló a maga módján, csak ugye ha nem akarjuk, hogy csak úgy nőjjenek magukban, hanem nevelni is akarjuk őket, akkor vannak harcok, nem megy simán, de azért 2-3 gyereket kordában tartani nem kis meló, viszont én nem szerettem volna olyan anyuka lenni, aki úgymond fél a gyerekeitől, aztán minden szabad nekik, mert sajnos sok ilyet látok.

#13,16

ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, sokat segit a ferjem. Pontosabban nem segit, hanem kiveszi a reszet, inkabb a gyerekkel, mert ilyen tobbemberes gyerek mellett nekem pihenes a hazimunka, igy azt en csinalom. Egyebkent rajta vagyunk a teso teman :) Nagyon nehez eset a fiam, de imadjuk es nagyon varom, hogy ismet babazhassak akkor is, ha ugyanolyan nehez lesz a kicsivel, mint a nagyobbal.
ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Hát,nem vagyunk egyformák

Egyelőre nekem bőven elég ő,pedig kettőt akartunk eredetileg. Talán majd egy két év múlva,talán. Sajnos én az a típus vagyok,aki akármennyire imádja a gyereket,nem elégít ki az anyaság,és nagyon hiányzik a régi életem is. Ez így,hogy van egy ilyen kis nem alvó,állandóan nyűgös levakarhatatlan kis mtricam,extran nehéz.

Abban egyet értek,hogy sokan félnek a gyerektől és rahagynak mindent. Nekem is sokszor csábító hagyni,hadd csináljon amit akar,amíg nem öli meg magát,de ez nem vezet jóra. Mindennek ellenére hatalmas akarat van,képes csak ordítani és orditni,ha nem úgy van valami amit ő akar. És sokszor van úgy.

ápr. 6. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!