Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell nyilvánosan egy...

Miért kell nyilvánosan egy gyerektábor alatt panaszkodni? Ez csak szerintem iszonyat ciki?

Figyelt kérdés

Mindig meglep amit a fővárosi állatkert táborai alatt látok.

Igen, nem olcsó..

27000/nap, 114.000 a heti tábor

De van benne napi 3-4 étel, a heti táborban 3 hónapra szóló belépő 1 gyerek+ 1 felnőttre, pólók, ajándékok stb

Kommentek tele ilyennel:


"Újabb program gazdagék gyerekeinek"

"4 gyerekem van, akkor ők ebből is kimaradnak, mert megfizethetetlen"

"Szegényekre sose gondolnak"

"mi van azokkal, aki nem engedheti meg ezt magának?"

"borzasztó, 3 gyerekem van, 1 napra se tudom őket elvinni"


Stb stb


Igen, én meg tudom tenni hogy befizetem a gyerekek hetes táborba is gond nélkül, igaz meg is dolgozunk érte, meg igaz nem is szültem 4-et, annyit én se tudnék befizetni.. mondjuk nem is cigizünk, kávézunk, Hellezünk és társai, megnézném sok ilyen szülőnek akinek 27000 sok ár azok mennek e..

De akik ilyeneket kommentelnek mit várnak? Hogy ingyen legyen mindenkinek? Ez az ára, tudod

viszed, nem tudod nek viszed..miért kell bűntudatot kelteni abban aki

megteheti? Annyira kellemetlen.

Én se tudok magamnak Gucci meg YSL kabátot venni akármikor vagy Ferrarit, mégsem megyek oda sírni az oldalukra.


ápr. 6. 16:55
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
Sokan szeretnek panaszkodni
ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
29%
Én meg sehol nem láttam ilyen kommenteket...
ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
Semmit nem varnak csak magyaraznak. De a facebookrol van szo, te is hasznalod gondolom, nem szoktad meg meg? Mindenhol ez megy.
ápr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
68%

Mivel te be tudod fizetni a gyereked, ezért nem is fogod tudni soha megérteni.

Honnan veszed, hogy más nem dolgozik ?

Az eszedbe sem jut, hogy van aki tőle független gond miatt nem engedheti meg magának, akár egy gyerek mellett is?

Téged miért zavarnak ezek a kommentek?

ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz vele. Benne vagyok egy bababarát szállás csoportban, ott a drágább szállodákat szidják folyamatosan olyanok, akik nem tudják kifizetni. Rendszeresen hülyének állítják be azokat, akik kifizetik, mert bezzeg ők egy hétig apartmanoznak a horvát tengerparton annyi pénzből amennyibe a wellness hotel kerül 2 napra.
ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

#2

Facebook, keress rá : Zootábor


Nézd meg azokat a posztokat, ahol ki van téve a tavaszi, nyári tábor.


50+ ilyen komment van minden poszt alatt.

ápr. 6. 17:26
 7/41 A kérdező kommentje:
#4 hát nekem kellemetlen, szervez egy állatkert (akinek ráadásul pont van helye a pénznek) egy tábort, ennyi az ára, miért kell ott savazni őket? Ígyis teltházas mindig, tehát van aki megteheti, nem egy jótékonysági rendezvényről van szó.
ápr. 6. 17:28
 8/41 anonim ***** válasza:
60%
Mindig azok hőbörögnek, akik bele se gondoltak gyerekvállalás előtt, hogy milyen drága dolog egy gyerek. Nem tudom mit gondoltak.
ápr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
58%
Szakadok ezeken a kommenteken :D Kérdező, ezt csinálja a sok hisztérika. Máskor akkor vállaljanak gyereket,ha anyagilag is úgy állnak,és lehetőleg ne 4et meg 5öt.
ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%

"Igen, én meg tudom tenni hogy befizetem a gyerekek hetes táborba is gond nélkül, igaz meg is dolgozunk érte, meg igaz nem is szültem 4-et, annyit én se tudnék befizetni.. mondjuk nem is cigizünk, kávézunk, Hellezünk és társai, megnézném sok ilyen szülőnek akinek 27000 sok ár azok mennek e.."


Engem ez jobban zavar. Hidd el, nem csak a 4 gyerekes, dohányzó, energiaital függő szülőnek nincs ennyi pénze egy táborra. Ha ezt az önfényezést kihagytad volna, még erthető is lett volna a puffogásod. Így pont ugyanolyan vagy, mint ők, csak a másik oldalról

ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!