Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell nyilvánosan egy...

Miért kell nyilvánosan egy gyerektábor alatt panaszkodni? Ez csak szerintem iszonyat ciki?

Figyelt kérdés

Mindig meglep amit a fővárosi állatkert táborai alatt látok.

Igen, nem olcsó..

27000/nap, 114.000 a heti tábor

De van benne napi 3-4 étel, a heti táborban 3 hónapra szóló belépő 1 gyerek+ 1 felnőttre, pólók, ajándékok stb

Kommentek tele ilyennel:


"Újabb program gazdagék gyerekeinek"

"4 gyerekem van, akkor ők ebből is kimaradnak, mert megfizethetetlen"

"Szegényekre sose gondolnak"

"mi van azokkal, aki nem engedheti meg ezt magának?"

"borzasztó, 3 gyerekem van, 1 napra se tudom őket elvinni"


Stb stb


Igen, én meg tudom tenni hogy befizetem a gyerekek hetes táborba is gond nélkül, igaz meg is dolgozunk érte, meg igaz nem is szültem 4-et, annyit én se tudnék befizetni.. mondjuk nem is cigizünk, kávézunk, Hellezünk és társai, megnézném sok ilyen szülőnek akinek 27000 sok ár azok mennek e..

De akik ilyeneket kommentelnek mit várnak? Hogy ingyen legyen mindenkinek? Ez az ára, tudod

viszed, nem tudod nek viszed..miért kell bűntudatot kelteni abban aki

megteheti? Annyira kellemetlen.

Én se tudok magamnak Gucci meg YSL kabátot venni akármikor vagy Ferrarit, mégsem megyek oda sírni az oldalukra.


ápr. 6. 16:55
1 2 3 4 5
 41/41 Derjaderja ***** válasza:
57%

38. Erre egy orvosgyereknek sem futja és kb az emberek 80%-ának, de mért kellene mindent megengedjünk magunknak?

Minden piacon vannak olcsóbb és drágább termékek, lehet válogatni.

Senkinek nem jár alanyi alapon speciális drága gyerektábor, ahogy nem jár alanyi jogon kaviár vagy Versace vagy mittudomen milyen ruha sem. Ez nem értem, mért akkora probléma.

Ha vkinek a legolcsóbb táborra sem telik, és emiatt nem tudja megoldani a szünetet, veszélybe kerül az állása - arra azt mondom, igen ez valahol közügy, valami, aki tartozik ránk, erre kellene megoldás (de azért van is Erzsébet meg önkormányzati vagy művházas tábor, nálunk pl mindenki ilyenekre jár a kerületben, pedig tradicionálisan jómódú kerületének számít). Szerintem (hangsúlyozom szerintem) akkor sem engedheti meg magának valaki, hogy a gyerek rommá kényzetetésére luxustermékekkel árassza el ha milliárdjai vannak.

Ha a gyerek iskolaelső, zoológus akár lenni, biológia versenyt nyert stb akkor esetleg menjen ilyen táborba, én így lennék vele. Ez nem egy átlag gyereknek való, hanem akinek ez a jövője.

900000 ezres bringát sem vennék hobbistának csak versenyzőnek.

ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!