Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell nyilvánosan egy...

Miért kell nyilvánosan egy gyerektábor alatt panaszkodni? Ez csak szerintem iszonyat ciki?

Figyelt kérdés

Mindig meglep amit a fővárosi állatkert táborai alatt látok.

Igen, nem olcsó..

27000/nap, 114.000 a heti tábor

De van benne napi 3-4 étel, a heti táborban 3 hónapra szóló belépő 1 gyerek+ 1 felnőttre, pólók, ajándékok stb

Kommentek tele ilyennel:


"Újabb program gazdagék gyerekeinek"

"4 gyerekem van, akkor ők ebből is kimaradnak, mert megfizethetetlen"

"Szegényekre sose gondolnak"

"mi van azokkal, aki nem engedheti meg ezt magának?"

"borzasztó, 3 gyerekem van, 1 napra se tudom őket elvinni"


Stb stb


Igen, én meg tudom tenni hogy befizetem a gyerekek hetes táborba is gond nélkül, igaz meg is dolgozunk érte, meg igaz nem is szültem 4-et, annyit én se tudnék befizetni.. mondjuk nem is cigizünk, kávézunk, Hellezünk és társai, megnézném sok ilyen szülőnek akinek 27000 sok ár azok mennek e..

De akik ilyeneket kommentelnek mit várnak? Hogy ingyen legyen mindenkinek? Ez az ára, tudod

viszed, nem tudod nek viszed..miért kell bűntudatot kelteni abban aki

megteheti? Annyira kellemetlen.

Én se tudok magamnak Gucci meg YSL kabátot venni akármikor vagy Ferrarit, mégsem megyek oda sírni az oldalukra.


ápr. 6. 16:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
66%

10! Pont ez az. Rátapintottál a lényegre.


Kérdező! Jár a buksisimi. Nagyon ügyes vagy. Ezt akartad hallani?

ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
89%

Két gyerekem van, nem vagyunk csorok de azért 25 000 forint/nap nekem sem lenne.

Két gyerekre az már 50 000 forint...Meg jó, hogy ebben az országban mindenki milliomos.

Tavaly a lányom egy igényes táborba volt egy hétig, 50 000 forint volt egy hétre, napi két étkezés benne volt .

Nem kell azért lenézni azokat akik tisztességesen élnek, de mégsincs napi 50 000 forintjuk taboroztatasra.(két gyerekről beszélek)

Ha neked van, akkor hajrá Fizesd be a gyerekeket, biztos jól fogja magát érezni

ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
13%
Na gyülekeznek már az irigy csórók :D
ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
77%

13 hú de marha irigy vagyok mert olcsóbb táborba volt a gyerekem nem egy drágábban.


A pénz másik feléből amit a dragabbra szántam volna, együtt elmehettünk kirándulni, nem csak le volt passzolva a gyerek, velem is tudott időt tölteni.

ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
37%
El kellene gondolkodni neked ez miért is kellemetlen 🤔
ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
67%
13 éppenséggel nem rád gondoltam, de ne zavarjon. Pont akkor irtad a választ,amikor én az enyémet :D
ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a kérdés lényege, hogy ki tudjátok-e fizetni, vagy ha nem, miért nem. Az a kérdés, hogy miért kell nyilvánosan hőbörögni, meg másoknak beszólogatni. Szerintem az ilyen hozzászólók egyszerűen primitívek.
ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
65%
Na, megvan a ma esti tema 😃
ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a gond, ha valaki ezt nem engedheti meg magának, hanem hogy bolondot csinál magából azzal, hogy kiposztolja.
ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell 800 gyereket vállalni,miközben csóró vagy. Nevelj 1et vagy 2őt,de tudj nekik mindent megadni.
ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!