Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell nyilvánosan egy...

Miért kell nyilvánosan egy gyerektábor alatt panaszkodni? Ez csak szerintem iszonyat ciki?

Figyelt kérdés

Mindig meglep amit a fővárosi állatkert táborai alatt látok.

Igen, nem olcsó..

27000/nap, 114.000 a heti tábor

De van benne napi 3-4 étel, a heti táborban 3 hónapra szóló belépő 1 gyerek+ 1 felnőttre, pólók, ajándékok stb

Kommentek tele ilyennel:


"Újabb program gazdagék gyerekeinek"

"4 gyerekem van, akkor ők ebből is kimaradnak, mert megfizethetetlen"

"Szegényekre sose gondolnak"

"mi van azokkal, aki nem engedheti meg ezt magának?"

"borzasztó, 3 gyerekem van, 1 napra se tudom őket elvinni"


Stb stb


Igen, én meg tudom tenni hogy befizetem a gyerekek hetes táborba is gond nélkül, igaz meg is dolgozunk érte, meg igaz nem is szültem 4-et, annyit én se tudnék befizetni.. mondjuk nem is cigizünk, kávézunk, Hellezünk és társai, megnézném sok ilyen szülőnek akinek 27000 sok ár azok mennek e..

De akik ilyeneket kommentelnek mit várnak? Hogy ingyen legyen mindenkinek? Ez az ára, tudod

viszed, nem tudod nek viszed..miért kell bűntudatot kelteni abban aki

megteheti? Annyira kellemetlen.

Én se tudok magamnak Gucci meg YSL kabátot venni akármikor vagy Ferrarit, mégsem megyek oda sírni az oldalukra.


ápr. 6. 16:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
31%
Ott hisztériázik a hülye, hogy 3 gyerekre 300000 Ft lenne. Nyugodtan kifizethetné 3 havi adókedvezményből, ha akarná.
ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
87%
Üdv az internet világában! Mondjuk szerintem már régi dolog, de úgy tűnik valakinek új. Amúgy tényleg rohadt drága az a tábor, de én nem kommentelek sehova, plusz ha be akarnám oda iratni le se szarnam a kommenteket.
ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
75%
Aki nyilvánosan kommentelget fbon, az jellemzően nem a magasan kvalifikált táborból szokta ezt megtenni. Írásképről megmondod, hogy őket 2 kilométeres körben kikerülnéd. Ők gondolkozás nélkül oda fognak fröcsögni valamit, de ha jótékonyságból kifizetné nekik valaki a tábort, akkor az se lenne jó. Tipikusan a szr is büdös emberek...
ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Derjaderja ***** válasza:
66%

Egyébként szerintem is zavarók az ilyen jellegű kommentek, főleg ha irreálisak, például amikor a magán eü cégek hirdetései alatt szidják őket, amiért nem lát el TB alapon.


Ezekből az emberekből vélhetően egy nagyon mély frusztráció beszél. Sok mindent én sem tudok megengedni magamnak, de nem zavar mert nem olyan fontosak. Akit zavar, azok írnak ilyeneket.


Köztük nyilván vannak olyanok, akik valamilyen szinten önhibájukból nem tudnak valamit kifizetni és van ami tényleg a mai árak miatt irreális. De ebben nem érdemes ítélkezni.


Ezt az állatkerti tábor szerintem egy teljesen speciális dolog, tényleg nagyon drága de nyilván ezt szolgáltatni is az. Én ezzel úgy vagyok, hogy válogatott helyzetben vállalnám csak hogy kicsengetem (például a gyereknek ez az abszolút álma vagy valami nagy jutalmat érdemel vagy ezt kéri szülinapra stb).


Egyszerűen vannak dolgok amiket nem alapszinten naponta engedünk meg magunknak, hanem ünnepekre, különleges helyzetekre valók. Állatkerti tábor nem egy emberi alapjog ami nélkül nem lehet meglenni. Nem kell minden drága ízét összevásárolni a gyereknek, csak mert más megkapja.


De nyilván aki képtelen ilyen határt húzni vagy semmit sem tud megengedni éa frusztrált az puffog.

ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
55%

Szólás szabadság van, mindenki azt kommentel amit akar .

Aki szerint ez ciki, vagy zavaró, ne olvassa.

ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

#11

Nem vagyok nagyon ügyes, de akkor is gáz :D

Volt olyan, hogy annyi pénzünk nem volt, hogy kaját vegyünk, plazmát jártunk adni, abból ettünk hó végén, de akkor se puffogtam mindenhova oda, amire nem volt pénzem :/

ápr. 6. 21:36
 27/41 Derjaderja ***** válasza:
74%
25. De ezek irreleváns kommentek. Azért kattint oda az ember, hogy lássa, ajánlják-e olyanok a szolgaltatást, akik próbálták vagy ilyesmi.
ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

#24

Pontosan így van..

Mi pl nem nagyon veszünk játékokat neki, karácsony és szülinap, kb ennyire kap játékot, akkor sem töménytelen mennyiségben.

Könyveket is már nagyon keveset veszünk neki, átszoktunk a könyvtárra, oda járunk 2 hetente.


Ruhákat kap, normális mennyiségben, de ha úgy van használtan is veszek, pl úgy kapott most 4 db szinte új H&M farmert 8000-ért.


Élményekre szoktunk leginkább neki költeni, nekünk sem mellényzsebből jön ki ez a pénz pl


Tavaly felújítás miatt sehol(!!) sem voltunk egyáltalán, se ő, se mi, egész évben, max apró programok, de akkor se írkáltam oda mindenhova, hogy bezzeg más gyerek megy vagy bezzeg más nyaral.

ápr. 6. 21:45
 29/41 Derjaderja ***** válasza:
47%

Jó hát nyilván ezért zavar az egész, és ezért estél át a ló túloldalára ezzel az energiaitalos szöveggel, mert egy egy kemény munka időszaknak a gyümölcse ez, hogy oda elmehet.

De szerintem engedd el ezt a dolgot. Ez a pénz téma beláthatatlan. Megengedhet - nemengedhet... ki mit hív annak?

Mi nem engedhetünk meg magunknak hiteles nyaralást, mert felújítunk és autóra gyűjtünk.

De ez igazából kapásból egy priorizálás, az adott értékrendünk vezeti.

A gyereknek nem engedek meg épp vmi ezredik felesleges ízét, az öreg kutyának megveszem a zöldkagyló port az ízületeket. Most akkor egy rohadék vagyok?

Szerintem nem, sőt, a mértékletesség az egyik legfőbb jó, amivel valaki rendelkezhet, egy áldás szerintem. Többet ér megtanítani ezt a gyereknek, mint mindent megadni amit épp megkíván. De nyilván minden megtagadni sem kell.

Bízz a saját döntésedben hogy ezt most Te meg tudtad adni és jó hogy megtetted. Másoknak nem kell magyarázkodni, aki oda ír annak megvan a maga baja, hidd el.

ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Derjaderja ***** válasza:
75%

Hiteles = hoteles

Hiteles nyaralást végképp nem 😁

ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!