Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakadtam a férjemre. Tényleg...

Kiakadtam a férjemre. Tényleg ennyire nehéz belegondolni hogy mennyire törékeny is egy 5 hónapos baba??

Figyelt kérdés

Férjem imád a fiával szórakozni, csikizi, csipkedi az arcát, puszilgatja, megnyomorgatja a combjait stb.

Ezzel nem is lenne gond, ha ezeket finoman és gyengéden tenné. Mar többször rá kellett szólni mert a fiam arca egy-egy ilyen puszis játék után kidorzsolt volt a borostatol.

Tegnap viszont furdetesnel láttam hogy a baba combja tiszta lila (ahol mindig nyomorgatni szokta)

Neki is estem hogy ezt hogy gondolta és miért csinálja ezt mikor tudja a gyerek bőre érzékeny és finoman kell vele bánni.

Annyit mondott hogy, ugye tudom hogy nem akarta bántani és nem szándékos volt...

Persze ezt én is egyből gondoltam, de az felvagta az agyam hogy ilyen sérülést okozott a babanak.


Gondolom nem reagalom tul... ezt érdemes lenne jelenteni valahol? Nem akarom, hogy én legyek megvadolva azzal hogy bantalmazom a fiam ha ezt valaki meglatja. És a férjemnek is kell hogy eljusson a tudataig hogy ez nagyon nem ok.


ápr. 28. 06:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
74%
Persze, mindenképp jelentsd ha egyedülálló szülő akarsz lenni.
ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
24%

Beszelgsss sl vsle. A ferjem allandoan borostas de o sosem szurt erdekes,nem olyan eros a szore. Olyan meg elo sem fordult, hogy kekre szoritsa a gyereket. En is kiakadnek. Jo,h nem mar dobalja vagy nem tudom.

Nalunk a kutya csinalta ezt, h ugy jatszott a gyerekekkel h kekre zoldre harapta oket, sirtak is, mivel nem szokott le rola es sunyi modon,csak a hatam mogott csinalta,vagy mikor a latoterembol kikerult, elajandekozasra kerult.(német juhasz volt egyebkent)

ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
61%

De ne haragudjatok már, ha beteg a gyerek es azért lilul be, nem fura azért egy kicsit, higy KIZÁROLAG az apa gyurogatasátol lilul be, semmi mastól?? Nem merül fel esetleg, hogy nen az anyuka hisztis, hanem az apuka tenyleg képtelen finoman bánni a gyerekkel? Miért nem hisz az anyának soha senki?? Ott voltatok, láttátok? Ő látta. Ti nem.

Ne jelentsd sehol, az azért durva lenne, de lépj fel hatarozottan, és ertesd meg a ferjeddel, hogy hiába nem akart rosszat tenni, muszáj, hogy komolyan vegye, hogy túl durva volt, ez a baba testének a jelzése, hogy ne bírja ezt, vegyen vissza. Lehet, hogy meg fog sértődni, de az most mindegy, most nem az ő érzései fontosak. Ha orvoshoz mentek, lehet jelezni, ha lathatóak a foltok, hogy játék miatt.

ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
57%
Hát...Írják itt sokan,hogy ennyitől nem kéne lilulnia,stb Mennyitől?Ti honnan tudjátok,hogy mennyire csipkedi,vagy nyomkodja? Azért ha meglilul a gyerek bőre, akkor az fáj is neki,szóval apu igenis vegyen vissza.Jelenteni nem kell egyenlőre sehol,de szólj neki,és ha ezt nem fejezi be, akkor lehet lépéseket tenni.Különben az állandó csiklamdozás is kínzás lehet egy idő után.Akkor ugyanis reflexből nevetünk,nem azért,mert az nekünk annyira jó.Én pl gyűlölöm a csiklandozást,mindig is utáltam.
ápr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
92%
Azért kíváncsi lennék mennyire lila az a láb...
ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is furcsa, hogy így belilul a bőre. Egyik gyerekemnél sem volt ilyesmi. Most vagy vmi egészségügyi probléma áll a háttérben vagy túl durva az apuka.
ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
73%
12es, a felelős állattartáshoz hozzátartozott volna a megfelelő kiképzés is. Miért nem a gyerekeket ajándékoztad el? Remélem azóta nincs, és nem is lesz állatotok mert nem érdemlitek meg.
ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
72%
Ha fájna a gyereknek gondolom sírna és akkor csak abbahagyná apuka.
ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
55%
Enyém is ennyire sötét. Ott tartunk, hogy nem lehet vele egyedül hagyni a babánkat, mert mindig csinál valami baromságot vele. Ha orvoshoz kell mennem pl. vagy az van, hogy jön az egész család, és mindenki nyomul be és ott szobroznak velem, míg végzek, vagy hívnom kell valakit segíteni, mert a váróban nem lehet vele kint hagyni. ( - Nem, nem lehetett előre látni a gyerek előtt, hogy ennyire agyament lesz.)
ápr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
29%
17, ennek köze sincs a kérdéshez, a válaszoló így döntött, nincs jogod számon kérni.
ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!