Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakadtam a férjemre. Tényleg...

Kiakadtam a férjemre. Tényleg ennyire nehéz belegondolni hogy mennyire törékeny is egy 5 hónapos baba??

Figyelt kérdés

Férjem imád a fiával szórakozni, csikizi, csipkedi az arcát, puszilgatja, megnyomorgatja a combjait stb.

Ezzel nem is lenne gond, ha ezeket finoman és gyengéden tenné. Mar többször rá kellett szólni mert a fiam arca egy-egy ilyen puszis játék után kidorzsolt volt a borostatol.

Tegnap viszont furdetesnel láttam hogy a baba combja tiszta lila (ahol mindig nyomorgatni szokta)

Neki is estem hogy ezt hogy gondolta és miért csinálja ezt mikor tudja a gyerek bőre érzékeny és finoman kell vele bánni.

Annyit mondott hogy, ugye tudom hogy nem akarta bántani és nem szándékos volt...

Persze ezt én is egyből gondoltam, de az felvagta az agyam hogy ilyen sérülést okozott a babanak.


Gondolom nem reagalom tul... ezt érdemes lenne jelenteni valahol? Nem akarom, hogy én legyek megvadolva azzal hogy bantalmazom a fiam ha ezt valaki meglatja. És a férjemnek is kell hogy eljusson a tudataig hogy ez nagyon nem ok.


ápr. 28. 06:13
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Jelenteni??? A férjedet, aki szeretetből foglalkozik a gyerekkel? Téged még soha nem kezdett ki a borostája vagy nem nyúlt hozzád véletlenül erősebben? Mert vannak ilyen férfiak, az én férjem is ez az eset, rá kell neked is szólni a férjedre, hogy finoman, lehet, hogy csak emlékeztetni kell, vigyázzon az erejére. Ha a kisfiatok pozitívan viszonyul apa közeledéséhez, élvezi, akkor biztosan nem okoz neki különösebb fájdalmat, csak egyszerűen érzékeny a bőre (mint ahogy nekem is extrém érzékeny).
ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!