Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek ki szokott akadni,...

A férjetek ki szokott akadni, ha nem tud nyugodtan enni a gyerekektől?

Figyelt kérdés

az enyém örjöng, ha nem hagyják nyugodtan enni a gyerekek. Ilyenkor velem üvöltözik, hogy csináljak valamit a gyerekekkel. Megőrüök tőle!

Adjatok tanácsot!


2010. nov. 18. 07:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez nem normális. Az, ha feszült és csöndre vágyik, érthető, viszont Te vagy az, aki egész nap hallgatja ugyanezeket a gyerekeket otthon. MEkkorák? NEm tudod mondani még nekik, hogy hagyják apát enni?

Mert ha kicsik, akkor a férjed szerintem nagyon el van táolva, hogy azt elvárja, hogy csendben legyenek parancsra.

(meg azért is, mert veled üvöltözik ilyen miatt - az én szememben a kiabálás nem megbocsátható, hiszen nem csak rosszul esik, de a tekintélyed is odavész a gyerekek előtt, akik emiatt egy idő után rettegni fognak az apjuktól - ezt pl elmondanám neki. ne csináljon idegroncsot a gyerekeiből)

jobb ötletem nincs, mint hogy elmondod a gyerekeknek, hogy hagyják apát enni, vagy pont abban az időpontban lefoglalod őket, akkor fürdeted vagy játszol velük...

2010. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Az én férjem is..mert már elnézést,de jó nagy bunkók!Ő arra hivatkozik,hogy egész nap dolgozik,stb:az persze nembaj,hogy én egy tányér levest 5*melegitek meg magamnak,mert állandóan vagy ő ugráltat,vagy a gyermek..Én elmagyaráztam a férjemnek,hogy ez van,a család ezzel jár!És mondd neki,ha problémája van a gyermekekkel,oldja meg,beszélje meg velük ő!(mégiscsak az apjuk)Utálom ezt a helyzetet én is,mert állandóan nekem kell fegyelmeznem,ő meg a jófej..
2010. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szokott. Ha ő nem tud rendesen enni, akkor én se, mivel KÖZÖSEN eszünk, hiszen házastársak vagyunk. Ha én nem tudok rendesen enni, miért őrjöngene nekem??? Feláll, megnyugtatja, elrendezi, stb. Legközelebb meg én állok fel. Hiszen ezért vagyunk egy pár. Tán el kéne erről beszélgetni a pároddal. Tán neki nem gyerekei??? Nem is értem, komolyan...
2010. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%

Már bocs, második, de te szó nélkül hagyod, hogy ő egész nap dolgozik??? Miért, te mégis mit csinálasz? Ki neveli a gyerekét, főz, mos, takarit, stb., amig ő dolgozik??? Mert gondolom, hogy te. Egy petákkal sincs több szabadidőd, mint neki, tehát ha hazaér, onnantól a gyerekek a közös feladatotok. Addigis mindketten dolgoztatok.

Sajnos sokszor elszomorodok, mikor látom, egyeseket kb. cselédnek tart a férj. Ez nem KAPCSOLAT, amiben éltek...

2010. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Mindig együtt eszünk a gyerekekkel,már egyéves koruk óta.Mindenki a saját tányérjából. Már 7-8 hónaposan megszokták,hogy az asztalnál enni kell,nincs játék. Amikor nem ettek rendesem elvittem őket az asztaltól,és a következő evésig nem kaptak semmit. Elég hamar megtanulták a rendet.
2010. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem nem őrjöng, de nem is segít, tehát ha közben sírnak a gyerekek, vagy bármi olyat csinálnak én megyek hozzájuk, ő sose.

Mondjuk nem őrjöng, meg nem várja el, de olyan mint amit valaki írt hogy vagy ő kel fel a gyerekhez elrendezni, vagy én...na ilyen nincs.

2010. nov. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem normális. A férjem megcsinál bármit, de azért ha hazajön a munkából éhesen, próbálok a gyerekekkel én foglalkozni, hogy nyugodtan ehessen. De persze ilyenkor őt akarják, örülnek, hogy hazaért.
2010. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk ugyan ez van, de nem csak az evés terén. Az én, gyerekkel töltött időm, munkám, az nem munka, az hogy én 3-4 x -re tudom megenni a kajám az nem baj, de neki minig kell a csönd és a nyugalom. hiába nem jogos és nem állapot, nem tehetek semmit, nem veszekedhetünk minden álló nap ezért :(
2010. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk soha nem volt ezzel gond. Pedig sokszor volt, hogy apa uzsi után ért haza 15-20 perccel, és a gyerek mégi odaült az ölébe enni. Ilyenkor vagy kap egy külön tányért ugyanazzal a kajávál -mármint a gyerek-, vagy kap egy villát és esznek egy tányérból (persze lehet emiatt lehurrogni). De hogy ilyen miatt összeveszni, meg csúnyán beszélni!!! Azért ez gáz. Sőt továbbmegyek, mivel a férjem többnyire tisztában van azzal, hogy egész nap jövök megyek teszek veszek, néha ő tereli el a gyerek figyelmét (rajzolnak, autóznak, építenek) amíg én eszem pár falatot nyugodtan!!

Egyébiránt néhány férfi úgy tud viselkedni mintha nem lenne ebédideje, és csak otthon kap kaját és éhen akart halni egész nap. Azért ha mást nem egy szendvicset csak tud vinni egész napra...... Bocsi, hogy kiakadtam, csak ez már azért sok :)

2010. nov. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
A vacsorat mi is kozosen oldjuk meg mar 7 honapos kora ota. Odatoljuk az asztalhoz az eteto szeket es kozosen eszunk. Az elejen elvezte az elso 15 percet majd megunta es nyugoskodott. Most 9,5 honapos de mar egesz jol megszokta. Most mar konnyebb mert darabosat is eszik mint pl kenyer, felvagott akkarcsak mi es igy kis darabkakat rakok a talcajara csipegeti es lekoti magat, mar beszelgetni is tudunk a ferjemmel vacsora kozben meg termeszetessen vele is. Olyan lett szamara mar ez mint a napi rutin resze. Vacsora velunk, utanna jatek majd furdes...
2010. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!