Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férjetek ki szokott akadni,...

A férjetek ki szokott akadni, ha nem tud nyugodtan enni a gyerekektől?

Figyelt kérdés

az enyém örjöng, ha nem hagyják nyugodtan enni a gyerekek. Ilyenkor velem üvöltözik, hogy csináljak valamit a gyerekekkel. Megőrüök tőle!

Adjatok tanácsot!


2010. nov. 18. 07:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

ÉRdekes egy férjed van.

Az én férjem, ha a kislányunk odamegy hozzá miközben eszik akkor felveszi az ölébe és adja neki is:D Már ha olyat eszik amit ehet a gyerek. Még mikor elakarom venni akkor is szól,hogy hagyjam ott az ölében.

Örül minden kis időnek amit együtt töltenek, sajnos sokat dolgozik:(

2010. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem orjong, ha megtenne, akkor en orjongenek, hogy nem ilyennek ismertem meg es megkerdeznem, hogy mi tortent vele.

Ket gyermekunk van, mindketto 2 ev alatti, nyugodt etkezesunk keves, vagyis nekunk mar az is nyugodt etkezesnek szamit, ha a kettobol az egyik nyugodtan van.

Ha nyugosek, vagy csak az egyiknek mondjuk epp altatasi idoszaka van, vagy vendegek vannak nalunk, akkor a ferjem epp ugy felall es odamegy hozzajuk, ahogyan en.

Sot, valtani szoktuk egymast, amikor esely sincs egyutt etkezesre, mondjuk o gyorsan megeszi az etelt es cserelunk, en megyek enni, o gyerekezni.

szerintem ez igy lenne a normalis, sajnalom,hogy sok pasi a mai napig jatsza a foldesur, vagy elsoszamu csaladfo szerepet, amivel nem is lenne gond, ha bitositani tudnak, hogy az asszony jo korulmenyek kozott elo haziasszony legyen, de sajnos nincs igy.

Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz nalatok, amikot ti is visszamentek dolgozni es a ferjeitekkel egy idoben ertek haza 1-2-3 gyerekkel 5-6 korul ugy, hogy meg akkor kell fozni, mosogatni, mosni, vasalni, gyerekkel tanulni, sorolhatnam.

Akkor ez mind a ti feladatotok lesz egyedul, vagy a ferj belatja, hogy ez is kozos melo, hiszen mar ti is annyit dolgoztok, mint o?

Mar csak egy dologra lennek kivancsi: a kapcsolatot gyerek elotti idejeben is ilyen habitusu volt a parod? Ha nem, akkor mitol valtozott? Ha igen,akkor nem zavart, vagy nem volt feltuno?

Mert nekem is volt egy exem, aki 3 ev egyutteles utan kezdett "kiralykodni", de amikor eszrevettem elbeszelgettem vele, a helyzet nem valtozott es el is valtunk utjaink. Pl azt csinalta, hogy amikor mondjuk nekem az egesz szombat delelottom elment a bevasarlassal, fozessel, az o lakasanak takaritasaval, ruhainak mosasaval, az o kertjenek rendezesevel, mikozben o edesdeden aludt 10ig, majd nezett ki a fejebol, ezutan delre megteritettem, leultunk enni, felszolgaltam az etelt, majd vittem a sutit, ofelsege meg szemrehanyoan megszolalt, hogy elfelejtettem kulon villat vinni a sutihez, ugyhogy hozzak neki villamgyorsan.

Azt hittem, hogy kivagom sutistol, villastol.

Mindegy, nem kockaztattam, inkabb figyeltem es miutan tobb ilyen dolgot vettem eszre kiabrandultam es szakitottam.

Van egy olyan erzesem, hogyha akkor nem kapcsolok es az ex lenne a gyermekeim apja, akkor most en is a masik oldalrol irhatnek, mert tuti, hogy o is igy viselkedne.

2010. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
10:38-as! Örülök, hogy te tökéletes összhangban élsz a férjeddel, viszont olyan szinten árad a szavaidból a rosszindulat és a "kihaénnem" stílusod ... van neked igazi barátnőd???
2010. nov. 18. 13:03
 14/36 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de egyaltalan nem ertem, hogy mire celzol.

Tenyleg nem.

Kerlek, vedd targytalannak amit irtam, kar, hogy torolni nem lehet.

Kerdeztel valamit, valaszoltam, nem is roviden.

Azt hittem, hogy ezzel jot teszek, hiszen valaszt vartal.

Nem bunkoztam, nem batottalak, azt irtam, amit gondolok, nem kell a soraim kozott olvasni.

Nem volt pokhendi a stilusom.

Nem akarok veled vitatkozni, mert nincs miert, a vegen az is ki lesz forditva. Tenyleg nem ertem, hogy mit ertettel felre, teny, hogy most bocsanatot sem kerek amiatt, amit nem tettem meg.


Baratnom? Igen, vannak barataim. Nem is keves. Tobben mondtak mar nekem, hogy tolem diplomatikusabb embert nem ismernek.

En meg azzal sem tudok csunyan beszelni, aki eppen bant, ezert felfoghatatlan szamomra, hogy te mit vettel ki bantonak az irasombol.

Sajnalom, hogy irtam, sajnalom, hogy hozzad szoltam, sajnalom, hogy rosszul ertelmeztel valamit, sajnalom, hogy emiatt kesztetest ereztel, hogy engem megbants.

Tovabbi minden jot, kivanom, hogy oldodjon meg a problemad.

(Es nagyon halkan mondom, azaz irom, hogy a te stilusod nem tunik ebbol a kirohanasbol itelve tul finomnak, hagytad, hogy masok bunkonak titulaljak a ferjed, a tarsad, azzal nem volt gond, erre velem viselkedsz csunyan indok nelkul.)

2010. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%
kérdező, mi bajod van a 10.38-sal??? normális választ írt!
2010. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, sajnos egyetértek az előző válszolóval. Nem volt pökhendi, nem volt bántó. Viszont igaza volt.

A férjed nem véletlenül viselkedik igy. Sok családban (nálunk is) ez a viselkedés elképzelhetetlen lenne, ahogy az is, hogy amikor itthon van, akkor nem veszi ki a részét a házi és gyerek körüli munkákból. A ti kapcsolatotok ilyen, ezzel nincs is gond, hiszen te választottad magadnak ezt az életet, tehát ez neked igy jó. És spk más feleségnek is. Csak akkor ne csodálkozz, hiszen a férjed nem változott, nem várhattál tőle mást az eddigi viselkedése alapján.

Ismerek ilyen kapcsolatú családot, (férj segge kinyalva, feleség megszakad, apa soha nem nyúl a gyerekekhez, meg a házimunkához, de a kaja gőzölögjön az aszatalo) de semmi bajom velük, mert a feleség szereti ezt csinálni és igy csinálni, neki öröm kiszolgálni a férjét, körülötte ugrálni és beleszakadni a munkába. SOHA nem panaszkodott, igy engem ez nem zavar, az ő dolguk, kedvelem őket.

Viszont téged ez zavar és ez gáz.

Ennyi.

2010. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
93%

ne haragudj kedves kérdező, de szerintem sem normális dolog ha egy apát zavarja a gyereke, akár hagyja enni akár nem.

Tudod, volt szerencsém közelről látni ilyen apukát, és nekem sírt a kislánya, hogy az apjához hozzá sem lehet szólni ha hazajön a munkából mert mindenért ő a hibás. És hogy miért nem szereti az apja, ha ezt akarod a gyerekeidnek akkor csak nyugodtan hagyd így a dolgot, ha meg nem akkor beszélgess el apukával, hogy nem őrjöngeni kell, hanem örüljön hogy a gyerekei ennyire várják haza.

2010. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
13%
8:02-vagyok,és lehet panaszkodni a stilusomra,és lehetne arról beszélni,milyen érzés,ha az ember férje hazajön,és örjöng,meg üvölt,és zavarják a saját gyermekei..szerintem az ilyenek még mindig bunkók,és finoman fogalmaztam:)És gratulálok a többieknek,mert itt mindenkinek tökéletes férjecskéje van,ezek szerint csak nekem nem,és a kérdezőnek!Ja!és biztosan sokat segitettek,hogy elmeséltétek,nektek milyen jó...le lehet pontozni!
2010. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
57%
Igen, a mi "férjecskéink" valóban tökéletesek. Mert mi megválogattuk!
2010. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
91%

A 10:38-as válaszolóval semmi gond nincs!

Én örülök, hogy leírta a válaszát. Köszi.

2010. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!