Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti-miért vállaltatok gyereket?

Ti-miért vállaltatok gyereket?

Figyelt kérdés
Hányat?
2010. nov. 20. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt! Hogy miért? Mert Családot akarunk. Nem csak örökké ketten lenni, hanem megosztani az életünk a saját vérünkkel. Szeretnék a férjemtől gyereket. Szeretnék egy olyan életet (életeket), amely kettőnkből jön. Kíváncsi is vagyok rá,hogy milyenek lesznek?:))) Én részben kicsit önzőségből, hogy amikor már öreg leszek és esetleg beteges, Isten ne adja egyedül maradok, legyen akit érdekel a sorsom, aki rám nyitja az ajtót.
2010. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1et, azert mert (nem szep dolog ezt mondani) "megtortent", es mindig az abortusz ellen voltam, igy vallaltam, osszehazasodtunk az apukaval. semmi sem volt biztos, hiszen keves ideje ismertuk egymast. de jobban nem is donthettunk! imadjuk egymast, a vilag legboldogabb emberei vagyunk mi harman a kislanyunkkal, aki csodalatos, a ferjem jo apa es ferj, en is probalok megfelelni.
2010. nov. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. becsúszott 28 évesen

2. (9 év múlva) legyen testvére

2010. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért vállaltuk, mert erre vágytunk a legjobban. Egy van most(18 hónapos, testvért mindenképp szeretnénk, akár kettőt is.
2010. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ismerem a férjem, azóta mindig is csak tőle és kizárólag tőle szerettem volna gyereket. Hét év, hét sikertelen lombik után örökbefogadó szülők lettünk :):):) Ennyit az elhatározásról. :) Most 16 hópos a Babánk, földöntúli szerelemmel imádjuk Őt. :):) A gyerekeknél nincs csodálatosabb dolog a földön. :)
2010. nov. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

miért? Mert ez a legjobb dolog a világon:)))

Hányat? 1 van, 3-at szeretnénk. A jóból sosem elég:))))

2010. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elsőt mert már annyira vágytunk rá. 2 éve voltunk házasok, eljött az ideje. A másodikat mert szerintünk jó dolog egy testvér. A harmadik becsúszott és nem vagyok abortusz párti.
2010. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat! Nagyon tetszik, mennyire örültök a gyermeknek!

"Én részben kicsit önzőségből, hogy amikor már öreg leszek és esetleg beteges, Isten ne adja egyedül maradok, legyen akit érdekel a sorsom, aki rám nyitja az ajtót."


Szerintem ez egyáltalán nem önzés, hanem a legemberibb és legtermészetesebb dolog. Így kapcsolódik össze az idő végtelen folyammá.

Másképp mind egyedül maradnánk végül.

2010. nov. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!