Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lesz valakiből jó feleség...

Hogy lesz valakiből jó feleség, jó anya és jó házasszony?

Figyelt kérdés

Nem babás kérdés,de Ti mindig olyan jó válaszokat adtok.


Sajnos én mindig piszkálom a férjemet. Van két csodás gyermekünk, boldog házasságunk, meg van mindenünk és mégis piszkálom,cseszegetem.Féltékeny vagyok (pedig nincs kire). Kezdek megőrülni. Mindennel foglalkozom,csak azzal nem amivel kellene.


2010. nov. 22. 13:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Szia! A féltékenység nekem is nagy hibám, talán a legnagyobb. Eldöntöttem, nem hagyom, hogy ez tönkre tegye a kapcsolatunkat. Amikor van egy pár percem, kisminkelem magam reggel, nem hordok nőietlen ruhákat itthon sem. Finomakat főzök, szerencsére 1 éves kisfiam már azt eszi amit mi, ezért nem kell kétfélével bajlódni. Ám a legfontosabb, hogy próbálok jó barátja lenni a kedvesemnek és támogatni őt. A másik pedig, hogy sokat nyújtok neki az ágyban. Ha valamit nem kap meg egy pasi, hajlamos félrelépni. Mivel amúgy is elég forróvérű vagyok, nem esik nehezemre a kedvére tenni. :) Van olyan, hogy csak én kényeztetem őt (gondolom érted, mire gondolok), ez nagyon bejön neki. Amikor tudom, hogy a maximumot nyújtottam neki, kevésbé gondolok arra, hogy esetleg megismerkedik valakivel a munkája során, aki megtetszik neki. Tudom, hogy a leírás alapján utopisztikusan mintanőnek tűnök, de hidd el, nem nehéz ezt megcsinálni. Mondjuk szerencsém van, mert elég nyugis a kisfiam és nem strapál le túlzottan. Biztos egy nehéz babával nem tudnék így megfelelni a kedvesemnek. Néha pedig arra gondolok, ha megcsalna, neki rosszabb lenne, mint nekem: lelkiismeret-furdalás, félelem a lebukástól, stb... Fiatalabb koromban én sem voltam szent, tudom, hogy a megcsalónak nehezebb a dolga...:) Ráadásul az én párom szórakozóhelyeken dolgozik éjszaka, szóval lenne rá alkalma bőven. De egyre inkább elhiszem, hogy szereti annyira a családját, hogy nem kockáztatná meg, hogy elveszíti. Fel a fejjel, előbb magadon változtass, hogy jobban meg legyél elégedve magaddal, és utána már kevesebbet fogsz aggódni.:)
2010. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
14.4O-es vagyok. most olvastam a kommentedet. Ha otthon van mindig, akkor ne legyél féltékeny, max. a számítógépére.:) Amikor alszik a baba, menj be hozzá, és mondd neki, hogy szeretnéd, ha 5 percre abbahagyná a munkát, mert kicsit kényeztetni szeretnéd. Ettől minden pasi beindul. Még fel sem kell állnia a székből...
2010. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

én férjem is elég gáz... mióta megszületett a fiunk tényleg gondolkodom, hogy el kéne válni (előtte nem volt semmi gond vele!)

Elkezdett inni, ami mindennapos, munka után haverokkal, stb.

haza nem ad egy fillért sem, így dolgoznom kell, szerencsére itthonról meg tudom oldani- szerinte csak bohóckodom, nem munka amit csinálok, és a gyerek nevelés meg egyenlő az itthon dögléssel.

ha épp itthon van játszik a gyerekkel de soha nem kelt fel hozzá éjjel, miatta soha nem jött előbb haza (mondjuk piázás helyett), stb, eddig még egyszer se került lemondásba neki törpi.


én hülye meg igyekszem minél több időt törpivel lenni, pénzt keresni, takarítani, főzni! soha egy köszönömöt nem kapok. nesze neked jó feleség ;D


amúgy én is csesztetem de lepereg róla. bár nem meglepő. ahogy így leírtam tényleg szánalmas az életem, ideje lenne elmenni ügyvédhez :S

2010. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves 14:40!



Köszönöm a biztató szavakat :) Jobban is érzem magam és értem mire gondolsz. Ez egy jó terv lehet. Kipróbálom, meglátjuk :) Szerintem is csak a számítógépre vagyok féltékeny :D

2010. nov. 22. 15:00
 15/15 A kérdező kommentje:

Kedves 14:52!


Nagyon sajnálom, hogy ilyen a férjed. Akkor én be is fogtam a számat és vissza is fogom magam, mert én csak büszke lehetek a férjemre, hogy ilyen.


Sajnálom, hogy vannak ilyen pasik :(

2010. nov. 22. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!