Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Becsomagoltátok az ajándékokat?

Becsomagoltátok az ajándékokat?

Figyelt kérdés
Végülis ki mit kap?
2010. dec. 22. 13:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csomagolni majd ma illetve holnap este fogok. Három éves fiacskám ezeket kapja: képeskönyv, kisautó, persely, szívószálas pohár (autók vannak rajta), egy hatalmas betonkeverő autó (ez valami távirányítós csoda, én még nem láttam, nagyapja vette és majd 25-én kapja meg, itt csak az öltet volt az enyém), és egy nagy nagy színes doboz az autóinak (amiből már kb egy vagonnyi van). Ezek voltak a karácsonyi kívánságai, szerencsére mindet sikerült is beszerezni.
2010. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nembírtuk ki és már a múlthéten odaadtuk neki az ajándékokat,így talán egy pici jelképes valami lesz a fa alatt. 16 hónapos a fiunk,és kapott szobában felállítható sátrat,mágneses rajztáblát,és állatos könyvet (keménylapos).
2010. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Huh, most a valaszokat olvasva megijedtem, hogy megint nagyon beneztem a datumot es holnap mar szenteste van.

De hala Istennek nem, csak ugy latszik en vagyok itt 24-en csomagolos fajta.

Mi csak 24-en csomagolunk, akkor allitunk fat. Ma vettem meg az ajandekok egy reszet (a tobbit aprankent korabban, amikor epp lattam valami erdekeset). Holnap nagybevasarlas, nelvsuli, szokasos ugyek intezese, merthogy munkanap van ugye.

Marad minden 24-re.

A ferjem ajandekat nem irom le, mert o is olvasgat.

A nagyobbik gyerek barkacskeszletet (jatek), 3 zenelos fa puzzlet es egy thomas mozdonyt kap, a pici egy hintalovat es pulcsit.

2010. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!