Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a védőnő feladata?

Mi a védőnő feladata?

Figyelt kérdés

Immár 1 éve költöztünk mostani lakásunkban. Akkor volt 1 éves a kisfiam. Egyből bementünk a védőnőhöz, elmondtuk, hogy problémák voltak (koponyaműtét, endokrinológiai kontrollok....) meghallgatott.

Eltelt azóta 1 év és egyetlenegyszer sem jött ki hozzánk és én sem mentem be hozzá. Nyár óta várjuk a 2. babánkat, most vagyok 30. hetes kismama.

Nyáron épp nyaralt, így a kiskönyvemet egy helyettesítő adta ki. Azóta 1x bementem hozzá, tudja, hogy nagyon problémás a terhességem, mégsem jött ki azóta.

Most januárba várna vissza, de nekem feküdnöm kell, kinyílt a méhszájam. Nem tudok és nem is akarok bemenni hozzá, jó félórás busz és gyalogútra van tőlünk.

Szerintetek hívjam ki vagy simán mondjam meg neki, hogy nem megyek be?

Mi ilyenkor a teendő?

1 babánknál, ahol laktunk isteni védőnő volt, figyelmes, gondos, ő jött számtalanszor ki.


2010. dec. 31. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Na szép, megtaláltam, hogy mi lenne a feladata:


[link]


Ilyenkor mi a teendőm, hogy konkrétan szar....k ránk????

2010. dec. 31. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel...
2010. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagynénémet azért felnyomták mert az első 6 hétben csak 4x volt kint a babánál nem 6x. Szerintem nálad ez tök jogos lenne, pláne ha szükséged van rá. Az én védőnőm is egy nagy trutyi de nekem nem hiányzik ezért nem is foglalkozom vele. Viszont ha szükséged lenne rá és őt nem érdekli az elég gáz.
2010. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!