Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elhűlve olvasgatom, hogy...

Elhűlve olvasgatom, hogy vannak olyan anyukák akiket zavar ha a 2-3-4-8 akárhány hónapos babájuk merészel éjszaka felébreszteni. Én vagyok csak kukacos vagy van ilyen más is?

Figyelt kérdés

Az én kicsim már 2éves, de még mindig szinte minden este 2-3szor ébred és ezzel ébreszt is. Iszik egy korty vizet, kap egy puszit és alszik tovább. És még mindig nem vagyok ettől kiborulva! Sőt! Halálosan fáradttá sem tesz!

Rosszalló véleményem summázva egy kérdésbe: Hullafáradt anyukák! Nem kapkodtátok el kicsit a babázást? Várni kellett volna az "igazi" anyai ösztön hívására! Vagy a suttogó (szerintem marhaságai, igen olvastam!) szentírássá váltak manapság?

Elnézést minden ellenvéleményestől, de kiváncsi vagyok az indokaitokra!


2009. jan. 31. 22:04
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
72%

"Nem kapkodtátok el kicsit a babázást? Várni kellett volna az "igazi" anyai ösztön hívására!"

Hogy lehet elkapkodni? Lanynak szulni kotelesseg, asszonynak dicsoseg! Szebb jovot!

2009. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
utolsó válszoló! Egyetértek! Adjon az isten!
2009. febr. 4. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!