Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok a kapcsolat...

Mennyire tartjátok a kapcsolatot a munkahelyetekkel gyed/gyes alatt? Szoktatok bejárni?

Figyelt kérdés
Én az 1 év alatt 2-szer voltam csak, félek ez rossz pont. Előtte meg szinte végig tp-n voltam a terhességem alatt. Félek nem vesznek vissza, már csak ezért sem.
2011. jan. 13. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Viszonylag ritkán megyek, mert eléggé kiesik a gyerekes körből, és messze lenne.

Időnként beszélünk, telefon, mail, mikor mi.

Amikor eljöttem azonnal 3 ember vette át a munkámat, akkor vették fel őket, amíg ott voltam. Most jött a negyedik.

De a főnökeim az első perctől azt mondják mehetek, azt gondolom nincs okuk hazudni ebben.

2011. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!