Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti is kaptatok már...

Anyukák, Ti is kaptatok már itt hideget és meleget is egy kérdésért? Nem akadtatok ki, hogy egyes anyukák milyen válaszokat is képesek írni? Hogy lehordják mindennek a kérdezőt?

Figyelt kérdés
Én mindig ledöbbenek és rosszul esik. Tök normális és átlagos embernek tartom magam, de itt időnként amiket kapok, tiszta gáz. Ha személyesen találkoznánk és akkor kérdezném meg ezeket, tutira nem adnának ilyen stílusú válaszokat. Legalábbis még életemben nem volt részem abban, hogy így beszéljenek velem, mint itt egyesek.
2011. jan. 21. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ajaj!!
2011. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

előző

Én azt szoktam csinálni, hogy ha van olyan kérdés,amihez hozzászóltam és kezd felhúzni egy-két válasz akkor "megválaszoltjaid" menüpontban eltávolítom a listáról.

2011. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

de azt tegyük hozzá hogy a trio akikek egreciroztattak még aktivan jelen van csak már leült a botrány...


a toplista elég hiteles aktivitás ügyben.



az egyik a háromból.

2011. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Volt már, hogy a legártatlanabbul kérdeztem valamit, és kb. leordították a hajam, de ezen hamar túltettem magam.

Viszont olyan is volt, hogy válaszolóként tanácsot adtam, ráadásul olyat, amit korábban nekem itt az oldalon írtak, és nagyon bevállt, ezért gondoltam, hogy tovább adom a tanácsot, és az összes többi válaszoló nekem esett. Erre a mai napig emlékszem, pedig már talán két éve lehetett. Azt kérdezte valaki, hogy szoktassa a babáját a saját kiságyába, és én leírtam, hogy nálunk nagyon bevállt, hogy a fiam a hálóingemmel aludt, mert annak "anya illata" volt. Erre anyukák és apukák (!) is nekemjöttek, hogy milyen anya vagyok én, a gyereknek az anyjára van szüksége, nem egy darab rongyra, és igen is vegyem magam mellé az ágyba, meg minek szültem, ha idegesít a gyerekem. Ez nagyon rosszul esett, hiszen ezeknek az embereknek fogalmuk se lehet róla, hogy milyen szülő vagyok, és továbbra is úgy gondolom, hogy nem helytelen, ha mindenki a saját ágyában alszik, nem az a jó szülőség mércéje, hogy egy ágyban alszunk a gyerekkel. És tényleg jó szándékkal írtam amit írtam, még is mindenki nekem esett.

2011. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja, volt már, hogy jelentettem olyan válaszolót, aki ahelyett, hogy választ írt volna, elkezdett másokat szapulni. Nem gyakran, de van ilyen. Mondjuk amikor engem ez az inzultus ért, az még jóval a bejelentős kor előtt volt.
2011. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én azt figyeltem meg, hogy nem szabad a személyes helyzetünket részletezni, mert az már támadási felület. Csak sokszor a kérdés úgy hozza, aztán meg jön a hidegzuhany.
2011. jan. 21. 17:52
 17/20 anonim ***** válasza:
Tudom hogy itt vagytok:))))
2011. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia



Az en kerdeseimre meg nem erkeztek ilyen valaszok, mert nagyon ritkan kerdezek, viszont masok kerdesenel olvastam mar nagyon durva dolgokat.

Kulfoldon elek es celzottan teszem fel mindig a kerdesimet az adott orszagban elo magyar anyukakhoz es mindig akad par olyan anyuka, aki maniakusan valaszolni akar mindenre, olyan ra is amirol fogalma sincs....

Ez is baromi bosszanto tud lenni.....latod, hogy van 5 valasz a kerdesre, de egyik sem hasznos.....varod hatha jon hasznos valasz is, de masnap ujra fel kell tenni, mert aki tudja ra a valszt, latja, hogy mar valaszoltak, igy nem is nezi meg....masnap kezdodik elorol....volt, hogy 3szor kerdeztem meg ugyan azt amira egy valaki valaszolt, aki tudta is mirol van szo.

2011. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

En kisgyerekes anyuka vagyok es szerencsere nincs kisgyerekes baratom, baratnom, mert tudom, hogy milyen az ember 80%-a, mikor ez a tema elojon. Egyszeruen nem birom hallgatni, mikor megkerdezik, hogy mikor fordult meg eloszor, mikor mondta ki az elso szavat es egybol mondjak, hogy "Igen? A tied 5 honapos volt? Az enyem mar 3 es fel hosan (sic!) ugyanezeket csinalta!" Sokan versenyt csinalnak ebbol, azt hiszik, hogy csak az o gyerekuk jo stb.


En ebbol nem kerek. Ezt ajanlom neked is. Azota nem huzom fel magamat. Meg kell ismerni az embereket es ha valaki felhuz, egyszeruen nem kell vele ismerkedni, mert csak a sajat lelki vilagodnak artasz vele.

2011. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Engem meg az idegesit,hogy ha kiirom,

hogy kulfoldon elek,azon is belul,hogy Kanadaba teljesen lepontozzak a valaszomat.

Mar megkaptam,hogy: biztos milliomosok vagyunk, hazaarulok mert itt hagytuk az orszagot( zarojelben mondanam nem vegleg csak ideiglenesen), Amerikaba egy no sem szoptat mikor egy anyukanak azt irtam,hogy ha tenyleg nincs teje akkor eloszor probalja megszoptatni es aztan tapszert adni.....

Mar lettem azert leszolva mert nagy csaladot szeretnenk.

Azert is mert Bonitanak akartuk nevezni a lanyunkat(kozbe ez pont a gyk miatt lekerult a listarol)

Hogy orvosi javaslara elkezdtem 4,5 honaposan a hozzataplalast..


Na nem is sorolom tovabb. Lenyeg a lenyeg itt sosem jo semmi.

Es igen, nagyon bunko es alpari modon irnak az anyukak. Komolyan sokszor elsem hiszem,hogy ilyen nok anyak.


Es igen a triumviratus: Carmen,Banyuci es Ada porig lett alazva csak mert vallaltak a nevuket masokkal ellentetben akik kihasznaljak,hogy anonimok es nevnelkul pocskondiazhatnak barkit.

2011. jan. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!