Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Oltatjátok magatokat influenza...

Oltatjátok magatokat influenza ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
szia!Én vagy 8 éve folyamatosan oltattam minden évben magam-sosem voltam beteg.tavaly is nyilvánvaló volt,hisz terhes voltam.idén is kiváltottuk az oltóanyagot,aztán valaki mindig köhögött a csaldban,nem tudtuk beadatni,most meg 2 hete nagyon betegek vagyunk-most már talán kimászunk belőle.ledöntött engem is,majd a férjem is elkapta,és pár napja a10 hónapos kislányom is lázas,köhög......szóval jövőőre gyorsabb leszek az influenzánál remélem...
2011. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Tavaly terhesen sem oltattam, idén sem fogok!
2011. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

14.56-nak: sajnos ez a következménye,h az immunrendszeretek már nagyon gyenge,nem képes védekezni!!Gondpolj bele,8 éven keresztűl a szervezetednek nem kellett védekezni,és most jött egy gyenge szél megfújt titeket és tiszta betegek vagytok.Ez az eredménxye az "ész nélkülo" oltogatásnak.

Ne haragúdj nem kötekedni akarok.

De pl. a sógoromék is a 2!! éves kislányukat az első pillanattol oltatták,sima és h1n1 -e,na meg minden vacakkal.

Az a gyerek még nem volt 2 hetet egyfolytában egészséges mert minden sz.art elkap,hisz nulla az immunrendszere.

Félre ne értsetek,nem vagyok oltás ellenes,tavaly még szoptattam és beadattuk magunknak a párommal,én abszolut nem voltam beteg, a férjem nagyon az volt.

Tüdőgyulladása volt...

Idén mi nem oltatunk.


Csak kíváncsi voltam ti hogy tesztek!


Köszönöm A válasszokat és jó egészséget mindenkinek!!!!

2011. jan. 28. 16:30
 24/31 anonim ***** válasza:
14:56-os vagyok.tudja fene,én elég szívós vagyok,mielőtt elmentem terhesen betegállományba,10 évig dolgoztam hűtött helyiségben,télen-nyáron 4-5 fokban,és egy műtétet leszámítva sosem voltam beteg.egy kis orrfújástól sosem estem ágynak.ez a mostani elég komolynak bizonyult,az orvos szerint is.nem gondolnám,hogy csak azért,mert eddig évente oltattam,nincs immunrendszerem.tudtommal az oltás arról szól,hogy beadnak a szervezetnek a kórokozóból,amire az védekezni kezd.így nem értem miért beszélsz immungyengeségről?????!!!
2011. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én sosem oltattam magam, 1x sem! Sosem voltam influenzás.Vagy legalábbis egyre sem emlékszem. A férjem minden évben beoltatja magát, mégis MINDEN évben megbetegszik! Ezt letudta decemberben. Én babát várok, és nem oltatok, a másik gyerekemet sem. nem megyünk tömegbe, nem szállunk buszra. 1-2 hónap, és lecseng a járvány!
2011. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

14.56-nak: bár "loptam a szöveget" mert ő jól megfogalmazta!

Tessék itt a kérdésedre a válasz:

" Ha feleslegesen védöoltásokkal próbálsz fertözéseket kikerülni, akkor a saját immunrendszered "leszokik" a védekezésröl - fertözés esetén "megnézi, hogy valami van a szervezetben, és nem "próbálkozik" olyan ellenanyagot termelni, ami az adott virusra tényleg hatásos lenne.

2011. jan. 29. 11:56
 27/31 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem ennek a logikáját,csak azért ,mert 1 betegség ellen évente megkapom a védoltást,az immunrendszerem miért szokna le a a védekezésről??ha így lenne,szerintem mindenkinek aki oltat,a kórházban kéne kikötnie évről-évre,hiszen ezer féle betegség vesz körül minket,amiket kiküszöböl a szerezetünk nap mint nap úgy,hogy észre sem vesszük
2011. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Egyszer oltottak be régen, azt hittem belehalok az influenzába. Többet nem fognak.
2011. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

14.56-nak


Olvass egy kicsit utána,látom nem érted a lényegét a folyamatnak.

Nem itt és én foglak meggyőzni erről.

Ha érdekel akkor találsz róla elég sokmindent...

2011. jan. 30. 09:40
 30/31 anonim ***** válasza:
kérdeznek.nem is várom,hogy meggyőzz,én az orvosaimnak hiszek,akik évekig tanultak,hogy értsenek is ehhez,és ne csak olvasgassanak róla.amíg nekem az orvosom azt mondja,hogy érdemes,addig beadatom.
2011. jan. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!