Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Történt már veled valami...

Történt már veled valami vicces, vagy kicsit kínos, zavarbaejtő (az alap zavaron kívül; pl. egy beszólás) nőgyógyászod előtt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 15:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10:36-os, hol dolgozik ez a doki?
2011. febr. 1. 16:16
 12/12 anonim válasza:
Számomra az volt a kínos amikor egy vizsgálaton a nőgyógyász azon volt ki akadva,hogy 35 évesen még csak most lesz az első babám és még abortuszom sem volt!Plusz 5 héttel idősebbnek számolt a baba korát és le állt velem vitatkozni,hogy tanuljak meg számolni!Ha napra pontosan nem is tudom meg mondani,hogy mikor fogant meg közelítően meg tudtam mondani.Szerintetek mennyire éreztem meg alázva magam?!Ez volt egy hétfői napon!Ugyan azon a héten pénteken egy másik ultra hangon már az én számolásom szerinti kort mondtak!Meg,hogy fogadjak orvost mert különben nem szülhetek Pesten csak 200 km-rel távolabb lévő kórházban mert ott van az állandó lakcímem!De ahogy utána olvastam nem kell le utaznom mert itt járok terhes gondozásra.
2012. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!