Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A párotoknak nem ment el a...

A párotoknak nem ment el a kedve a cicitektől amiatt, hogy látják, hogy a baba is azt használja?

Figyelt kérdés
Bocsánat, biztosan nagyon buta ez a kérdés, az első babánkat várom és nem tudom, hogy fogja a férjem lereagálni az új helyzetet, akkor is, ha látom, mennyire örül a kicsinek.
2010. aug. 31. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem!Sőt...!!!!!
2010. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ment el. Egy normális pasinak szerintem eszébe sem jut ilyen. Nálunk én nyávogtam, hogy picit lóg , móta szoptattam, és ne nézze, nem szeresse, mert zavar, és közölte, hogy őrült vagyok, ő így szereti, és mikor már nem volt annyi tejem, akkor szerelmeskedés közben sem folyt a tejem, és ő is szeretehette. Pedig én sokáig, két évig szoptattam. ezen ne idegeskedj. Inkbb ülj le a pároddal és beszéljétek meg.
2010. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Amég szoptattam a kisfiam nem szívesen ért hozzá,mert félt,hogy tejes lesz.azóta minden a régi.
2010. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Páromat egyáltalán nem zavarja. Tudja, hogy kislányomnak szüksége van ételre! Imádja a melleimet!
2010. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket! Az is érdekel, ha valaki pont másképp tapasztalta. Ha egyáltalán van olyan...
2010. aug. 31. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem zavart, amikor leeresztett a cicim, mint egy fonnyadt zacskó a több, mint egyéves szoptatás után.

De most újra babát várok és újra szépen hízik a cicim is:)))

2010. aug. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem, eszébe se jutott, hogy ez zavarja. :-) Külön tudja választani a dolgokat. Az se zavarta, hogy a fiunk a hüvelyemen keresztül jött ki, ugyanúgy imád bennem lenni, mint előtte. :-)


Annyi, hogy sok tejem van, így a bimbómat nem nagyon izgatja, mert bizony szex közben is képes vagyok csorogni. :-S

2010. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor szerintem nálunk se lesz ebből probléma. Egy nő panaszolta egyszer valami újságban, hogy a férje, amióta látta a babájukat megszületni a felesége hüvelyéből, azóta nem kívánja a szexet, szinte undorodik a felesége hüvelyétől. Azóta egy kicsit tartok tőle, mi van, ha valami hasonló velem is megtörténik, de lehet, hogy ez az eset nagyon szélsőséges és ritka.
2010. szept. 1. 11:44
 9/9 xStefix ***** válasza:

Igen, szerintem ez a ritkább eset (bár tény, hogy előfordul). A legtöbb apuka azért annyira el van ájulva az új jövevénytől, hogy fel sem fogja, mit lát közben. ;)


És nem, nálunk sem volt gond. Az elején néha megindult a tejem, amikor csúcs volt, de nem okozott problémát. Mindig mondtam is apának, "látod, ennyire jó volt". ;)

2010. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!