Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyereknevelésről?

Figyelt kérdés

Nem szidjuk együtt a szomszédasszonyt kérdés,az egyik szereplő én vagyok,és őszinte véleményeket várok.


Anya,apa és 2 kisgyermekük az anya szüleinél élt.Úton volt a 3. baba,szűkösen lettek volna (2 szoba volt),ezért a másik nagymama aki idős volt,és egyedül élt felajánlotta,hogy lakjanak nála.Itt sem volt több hely,de egyedül élt és szüksége volt a segítségre.Az anyai nagyi felajánlotta,hogy amíg megveszik a saját házuk addig a lányáék hagyják nála a legidősebb gyermeket.5 éves volt,és a mama kedvence,nagyon ragaszkodtak egymáshoz,egyébként egy településen éltek,közel egymáshoz.Eltelt kb 2-3 év amikor az apai nagyi agyvérzést kapott,állandó ápolásra szorult.Megkérte a fiáékat,hogy rájuk hagyja a házát,ha cserébe vele maradnak és gondozzák.Belementek,elkezdték átalakítani és bővíteni a házat,hogy megfelelő legyen a családnak.Mikor elkészültek,akkor a legnagyobb lány már nem akart velük élni.A szülei fizették minden költségét (osztálypénz,a nyaralás,ruházkodás,esküvő stb..)Minden hétvégét a szüleivel és testvéreivel töltött,de nem élt velük ezután.

Nem fura ez egy kicsit?


2011. febr. 17. 11:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Lehet en vagyok tul zombi ehhez de az egesz tortenet nem vilagos.


na nekiugrok megegyszer:)

2011. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom te vagy az 5eves kislany.


Ertem hogy miert nem akart a kislany a szuleivel elni kesobb,azt nem ertem csupan hogy ugymond miert passzoltak le?

2011. febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

hazudnék én is, ha azt mondanám, hogy értettem belőle, ki kicsoda és kivel mi történt.

Egyébként nekem is van nem egy olyan ismerősőm, akik a nagyinál nőttek fel, nem a szüleiknél. Valóban furcsa első pillantásra, de ha a szülőknek jó volt velük felnőni, miért lenne rossz az unokának. Nem mondom, hogy repesnék, ha a gyerekeim a szüleimmel akarnának élni, de valójában semmi kivetnivaló nincs ebben. A szüleim legalább annyira imádják és törődnek a gyerekeimmel.

2011. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nem gyereknevelés, ezt a gyereket nem a szülei, hanem a nagymama nevelte. Megértem, ha ezek után nem akar a szüleivel lakni.
2011. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

11:08.


Nem hiszem hogy a gyerek a nagyival akart elni,inakbba szulok akartak hogy a nagyival eljen.

2011. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az 5 éves kislány,én egy másik gyermekük vagyok.Nekem ez természetes dolog volt gyerekként,hiszen így nőttem fel.

Egyébként a 80-as években játszódik.

Bocs,ha nem lett világos,csak rövid,és tömör akartam lenni.:)

2011. febr. 17. 11:12
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

11:11!

11:08 vagyok. Nem írtam, hogy a gyerek akart anno 5 évesen a nagymamával élni, de most már valóban ő nem akar a szüleivel lakni.

Mellesleg én inkább éltem volna szűkösen 3 gyerekkel, minthogy bármelyiket is ne én neveljem.

2 gyerek édesanyja

2011. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Es miylen a viszonyod a tesoddal?ugyanolyan mint akivel egyutt eltel?
2011. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit sem megsérteni, de né jelenlegi helyzetemben elképzelhetetlennek tartom, hogy bármelyik gyermekemet (2van) más nevelje. Még a nagyszülőknek sem, annyira ragaszkodunk én is és Apa is a gyerekekhez, hogy soha nem bíznánk őket másra! (Ez alól természetesen kivétel, ha mondjuk elmegyünk kettesben egy hosszú hétvégére.)
2011. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
11:08as a masik 11:08nak irtam:)
2011. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!