Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gyereknevelésről?

Figyelt kérdés

Nem szidjuk együtt a szomszédasszonyt kérdés,az egyik szereplő én vagyok,és őszinte véleményeket várok.


Anya,apa és 2 kisgyermekük az anya szüleinél élt.Úton volt a 3. baba,szűkösen lettek volna (2 szoba volt),ezért a másik nagymama aki idős volt,és egyedül élt felajánlotta,hogy lakjanak nála.Itt sem volt több hely,de egyedül élt és szüksége volt a segítségre.Az anyai nagyi felajánlotta,hogy amíg megveszik a saját házuk addig a lányáék hagyják nála a legidősebb gyermeket.5 éves volt,és a mama kedvence,nagyon ragaszkodtak egymáshoz,egyébként egy településen éltek,közel egymáshoz.Eltelt kb 2-3 év amikor az apai nagyi agyvérzést kapott,állandó ápolásra szorult.Megkérte a fiáékat,hogy rájuk hagyja a házát,ha cserébe vele maradnak és gondozzák.Belementek,elkezdték átalakítani és bővíteni a házat,hogy megfelelő legyen a családnak.Mikor elkészültek,akkor a legnagyobb lány már nem akart velük élni.A szülei fizették minden költségét (osztálypénz,a nyaralás,ruházkodás,esküvő stb..)Minden hétvégét a szüleivel és testvéreivel töltött,de nem élt velük ezután.

Nem fura ez egy kicsit?


2011. febr. 17. 11:01
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolsó,na ez már tényleg furább helyzet,mint a miénk.

Mi legalább egy városban laktunk,közel egymáshoz.Anyu járt a nővéremnek szülői értekezletre,ő vitte orvoshoz stb..Emlékszem még olyan dolgokat is ők fizettek mint osztálypénz,kirándulás,mozi,ruha.Sőt havi szinten vásároltak Mamához húst,élelmiszert.Szóval nem csapták ki a nagyihoz teljesen...

2011. febr. 17. 12:43
 22/23 anonim ***** válasza:

Hu, de nehez volt ezt ertelmezni. Legyszives maskor ne ilyen korulmenyesen irj, hanem irdd azt, hogy a szuleim, a testverem, nem anyai nagyanya meg hasonlok, mert ebbol otszori olvasatra is alig erteni igy valamit.


En megertelek amugy, mert en is igy nottem fel a nagyszuleimnel es utana idobe telt, mig kozel kerultem a szuleimhez, de ugy gondolom, hogy meg kell probalni, hisz ok a szuleid es nem rosszbol "passzoltak le". Neked kellene erofeszitest tenned, hogy a szuleidhez, testveredhez kozelebb kerulj. Ez nem azt jelenti, hogy lakj veluk, de legyen jo a kapcsolat.

2011. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

OK!:)


Bocsánat,hogy így összekutyultam a történetet,de köszönöm,hogy elolvastátok!:)

2011. febr. 17. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!