Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek tul korai a...

Szerintetek tul korai a babavállalás?

Figyelt kérdés
szeretnek babat viszont a baratnom azt mondja meg korai a parom pedig azt mondja h reszerol johet orulne neki...ti 21 evesen korainak tartjatok?mind ketten dolgozunk mar van valami kis sporolt penzunk is..akinek mar van pici nektek nagy lekotottseg?na persze engm az nem zavar csak a parom velekedik igy rola.
2011. márc. 7. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

20 és 21,5 évesen szültem. 2 szakra járok mellette. Egyiken halasztanom kellett, de nem bántam meg. Bizony elég nagy lekötöttség, nagyon nehéz tanulni mellettük.


Ha van külön, saját lakásotok, akkor nem olyan korai. Nekünk nagyon jó, hogy a férjemnek van lakása és nem kell szülőkkel/anyóssal, sógorral együtt laknunk, hanem csak mi vagyunk.

Attól is függ, hajlandó vagy-e feladni a bulizást, barátnőzést a baba kedvéért, mert az első 2 évben TE leszel neki a minden!

2011. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a párod is benne van,van pénzetek,és van hova születnie a babának,,akkor nem korai,ha nem zavar a lekötöttség!

én még nem töltöttem be a 21et,de ha lenne saját lakásunk(albérlet vagy legalább egy lakrész a szülői házban) belevágnék a fősuli mellett is,de sajnos nappali mellett nem tudok dolgozni,mert mindennap 5ig suliban vagyok,az ösztöndíjból nem tudok félre tenni,és a szüleimnél lakunk,így nincs hely a babának,pedig nagyon vágyom rá,és mindig is fiatalon akartam szülni,ahogy anyukám is tette:)

2011. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

21 éves koromban eszembe sem jutott gyereket szülni, teljesen másra járt az agyam, meg későn érő típus vagyok.

2011. márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a lekotottseg nem zavarna :) a haz pedig megoldhato ugyanis ugy terveztuk ha ,,besikerul,, akkor egy ideig maradnank a szuloi hazba h valaki legyen melletunk mikor a parom dolgozik ugyanis tapasztalatom nincs a babaknal ezert jbb lenne es kesobb pedig elkoltoznenk. :) es arrol mi a velemenyetek hazassag elott baba?ugyanis a parom szulei eleg vallasosak...
2011. márc. 7. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

manapság már nem ítélik el azokat a nőket sem,akik házasságon kívül szülnek,nekem sincs semmi kifogásom ellen,bár én azt szeretném,ha a gyerekem házasságba születne,de ha korábban jönne,az sem lenne baj:)

a te és a párod véleménye az igazán fontos,de ha az ő szülei mélyen vallásosak,akkor biztos lesz 1-2 szavuk a babaprojekthez

2011. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia,


a kisfiunk 6 hónapos volt, amikor összeházasodtunk és így is terveztük, nekünk Ő volt az első, í lagzi várhatott!! 23 évesen szültem, nagyon boldogok vagyunk, soha egyetlen percét nem bántam meg a gyermekvállalásnak!! igen, sokszor nagyon kemény, fáradt vagy, nincs időd semmire, bele kell rázódnod, de egy aprócska mosoly és már el is felejtetted az egészet!! :) ha a párod is szeretné és Te is, akkor hajrá!!


Ági

2011. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! 33hetes terhes vagyok, és 21 éves, mellette fősulis vagyok,nagyon várjuk a férjemmel.Ha szeretnétek akkor bevállalhatjátok, nem kor kérdés a gyerek.
2011. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2011. márc. 7. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 18 és már alig várom hogy babánk legyen, még tanulok de azt lehet abba hagyom miatta, még szeretnék előtte dolgozni hogy kapjak a baba után pénzt ez egyenlőre még nem megy:(, 19-20évesen fogok szülni és nem tartom korainak. Szerintem nektek sem az, biztos vagyok benne hogy fiatalon jó szülni!
2011. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!