Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy eleged...

Érezted már úgy, hogy eleged van és talán mégsem kellett volna ez a gyerek?

Figyelt kérdés
Kérlek, ne írjatok kioktató válaszokat, anélkül is elég a bajom.
2011. ápr. 8. 13:16
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Még komolyan nem futott át az agyamon, de néha jól esik, mikor alszik hosszabb időt (2 órát) napközben, és szinte "elfelejtem", hogy ő van:D (8 hós a kislányom), szerintem nincs benne semmi rossz, ha néha úgy érzi az ember, hogy jó lenne mentesülni a gyerektől rövidebb-hosszabb ideig. Mondjuk pár napra, de úgy, hogy el is felejted, hogy van(nak). Szerintem mindenki agyán átfut legalább egyszer hasonló gondolat.
2011. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

SOHA! Most lesz a fiam 28 hós.

néha igazi kis ördög, rosszcsont, verekszik, dacos, stb.

kiabálok néha vele, kap egy kis dá-dát, de imádom, eszembe sem jutott soha ilyet gondolni!!

Ő az életem értelme, meg persze az apukája! :)

2011. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a kisfiam meg csak par honapos volt es pont a hasfajos korszakat elte akkor sirva hivtam fel edesanyamat es azt mondtam neki, hogy ennek a hasfajasnak mar soha nem lesz vege es en ezt nem birom, kikeszultem. :( Mire edesanyam nagyon nyugodtan ezt mondta: "Nem a vihar veget kell varni lanyom, hanem megtanulni tancolni az esoben is." Nagyon igaza volt. Ha rossz napom van akkor ez mindig eszembe jut. :)
2011. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Jaaj, én is hívtam már sírva anyukámat:) Az nem fordult meg a fejemben, hogy nem kellett volna, csak az, hogy miért viselkedik így velem.
2011. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

azért arra kíváncsi volnék, hogy a nagyon panaszkodó anyukák hány évesen vállalták babájukat


én úgy sejtem,hogy aki 30 közeli azoknál kevésbé fordul elő a kiborulás, mint az inkább 20 közeli szülőknél

2011. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség! Lehet ingerült és türelmetlen egy 25 éves anyuka és egy 36 éves is.

EZ nem kor kérdése!

2011. ápr. 13. 07:49
 37/38 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a válaszoló, aki a minap azt mondta orokbe adja a gyerekeit :D 27 és 29 voltam amikor születtek. most 31 vagyok. Az elsőre 2 évet vártunk, már feladtam hogy terhes legyek. Ez nem változtat azon, hogy a folyamatos rosszalkodásiak időnként kikészítenek, pláne, hogy apa este ér haza, rokonok nagyon messze. Ezt egyáltalán nem korfüggő.

Attól függetlenül imádom őket, életemet adnám értük, tűzbe tenném a kezemet, szóval kiborulás az nem attól függ hány éves korban szültél. A ygerekek vehemenciája , az hogy mennyire vagy felnőtt kozegben, mennyire tudod néha kiszellőztetni a fejedet, ilyenek befolyásolnak. Lehetsz akárhány éves, a a hét minden napján a nap 24 órában gyakorlatilag velük vagy egyedül, és még kozbe a férfi munka is rádszakad..időnként kiborul a bili.

2011. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szerintem minden anya érzi ezt néha.Én is! Nem is tartom magam igazi anya típusnak, pedig imádom a kisfiam. Mindent megtennék érte. Mielőtt megszületett, azt terveztem, hogy 6 év alatt szülök 3 gyereket. Most a másodikon is gondolkodom néha, a harmadikról meg szó se lehet. Pedig tényleg imádom és nem is rossz bab, csak egyszerűen úgy érzem, hogy nem erre születtem és nincs elég türelmem hozzá. Tudom, hogy valaki arra születik, hogy anya legyen! Több példám is van erre.
2011. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!