Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket vesztek fel otthon,...

Miket vesztek fel otthon, amikor a férjetek is otthon van, hogy csinosak legyetek?

Figyelt kérdés
Én mindig nagyon elegáns és csinos volt, de mióta itthon vagyok a fiammal, alig van időm magamra. De tudom, hogy fontos, hogy adjak magamra. Ti miket vesztek fel, hogy otthon is csinosak legyetek, hol vesztek ilyen ruhákat?
2011. ápr. 11. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
3 gyerekem van(2 év alattiak),örülök ha reggel eltudom végezni az alapvető tisztálkodást és nem délbe kerül le rólam a pizsama.Nincs időm magamra.Amikor dolgoztam nagyon tudtam öltözködni,mióta megszülettek a gyerekeim viszont úgy nézek ki mint a lefosott kilóméterkő.(bocs)
2011. ápr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Én itthon nem igazán akarok túlzottan csinos lenni, bár kinek mi a csinos. Legtöbbször pamut nadrágban, farmerben, bársonynadrágban vagyok. Mivel elég kevés ruhám van, ezek márkásak, bár turkálóból vannak. A felsők színes pólók, mintásak, hosszú ujjú fölé sokszor veszek fel rövid ujjút.
2011. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
2. vagyok, nekem is három gyerekem van.
2011. ápr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Nekem 2 gyerkőcöm van,és igyekszem itthon is adni magamra,persze nem úgy,mint amikor sétálni megyünk,vagy más programra.


Nyáron,meg tavasszl egyberészes ruhában vagyok,ami szoknyás és térdig ér.Ezeket pamut anyagból vannak,mert az a kényelmes itthonra. Amikor zordabb idő van kint,akkor pedig van hogy melegítőbe ,de azokból is van normális szabású,nem pedig a hagyományos sötétkék 2 csíkos mackónadrág:-D


Ezeket a darabokat a kínaiban veszem általában,mert itthonra az is jó.A lényeg,h nem vagyok nap mint nap ugyanabban a ruhában.

2011. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

normális melegítőbe(nem kinyúltba)meg rövid újjú felsőkbe.Előtte én is mindig elegáns voltam,most meg inkább áttértem a sportosan is elegáns stílusra:)))

Arra mindig szorítok időt hogy fésülködjek meg valahogy kinézzek,mert sok anyuka csak akkor nyúl a fésűhöz(ismerem)ha elmegy sétállni.Pár perce mindenkinek van.

Igaz csak 1 gyerekem van,de nagyon sok enegriát elvesz tőlem,de az alap kinézethez mindig van pár percem:)))

2011. ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Én mindig idegenkedtem attól,hogy otthon hipercsinos ruhákban feszengjek.Persze-persze,általában minden ruhám kényelmes,de ki az,aki a mindennapos teendők mellett kiskosztümben van?Erről mindig a Barátok közt jut eszembe,ahol mindegy milyen napszak,de ők öltönyben nyomulnak :) Bocsi,kis kitérő volt.

Szóval itthon fő a kényelem,ami nem egyenlő a slampossággal.Farmer,póló,rövid ill. hosszúujjú.Ha kimozdulunk,előveszem a csinosabb ruhákat,kiegészítőkkel.Nyaklánc,fülbevaló,sál,magassarkú.

2011. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Én itthon is az utcán is ugyanazokat a ruhákat , hordom, minta szülés előtt. Általában ahogy sokan írták jó szabású training nadrág (szűk, követi a test vonalát, nem nyúlott). Kényelmes pamut felső, szint testre simuló, nem bő nagy póló. Ez nem extra csini, de szerintem jól néz ki, bármikor utcára is felvehető lenne, de oda én nem szeretem edző ruhába menni, oda szoknya, farmer, vászon nadrág. Mivel méretben nem változtam, a szülés előtti ruháim jók rám, semmit nem változott az öltözködési stílusom sem.
2011. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Mivel a párom sincs itthon ingben meg öltönyben, ezért én sem kiskosztümben szaladgálok, hogy azt csapkodjam le a paradicsomlevessel, vagy olajozzam össze, stb :o)

Egy tornanadrág van rajtam (amit tornázni vettem, de oda még nem jutottam el) felül szűk, alul bő szárú, meg az aktuális rövidujjú felső, ami marad a pulcsi alá, ha kimegyünk. Ha sétálunk farmer, pulcsi, dzseki, ha kell, és mostmár sportcipő. Régen szinte csak magassarkú cipőben járkáltam, az volt a kényelmes. Valamelyik nap gondoltam, hogy felöltözök csinosabban, nehogymár ilyen sportos ruhában menjek el a bevásárlóközpontba.... babakocsival tömegközlekedéssel persze... hát alig vártam, hogy hazaérjünk, rugtam le a cipőt... pedig csak ezért mentünk haza, átöltözni, mert aztán meg mentünk a játszóra, sétálni. De az a kis idő magassarkúban.... Na de nem is ez volt a kérdés. Itthon mindig is itthoni ruhában voltam, kiskorom óta úgy voltam nevelve, ha hazajövünk, akkor átvesszük az utcai ruhát az utca pora miatt is. A fiamnál is ez van: öltözik át, ha megyünk valahova, és ha hazajövünk, itthoni cucc. A párom is melegítőben és pólóban lófrál itthon. Nem ettől függ a láng megtartása szerintem.

2011. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

Van egy nagylányom(15 éves) , egy kislányom (1,5 éves) és egy pici fiam (5 hós).

Nehéz, mindhárommal , főleg egyszerre :-D

Kb ilyeneket : [link]

Régen mindig eljártunk nagylányommal zarába,h&m-be stb. , ahol olyan nőies cuccokat lehetett kapni, mindig sminkeltem magam,nyaklánc, karkötők, tűsarkúk...

A hajamat mindig megcsinálom,bár nem nehéz mert szőke egyenes és félhosszú szóval megszárítom és kb rögtön jól áll.

Várom hogy már nagyobbak legyenek, és legyen időm vásárolni, és ne dzsuvázzam össze a főzésnél , a homokozóban hempergésnél stb.. :-)

30.N

2011. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

En nem szeretem a melegitoket, a nadragokat sem itthonra. Nekem nem kenyelmes. Alapban ruhas, szoknyas vagyok.

Ugyhogy itthonra azok kozul a ruhak kozul fogok be nehanyat, amit korabban utcara, munkaba, suliba is hordtam, de mar nem olyan allapotban vannak, hogy ezekre a helyekre felvehessem. Mondjuk bolyhosak, vagy mosottabbak, stb.

A lenyeg, hogy kenyelmes legyen, mondjuk telen hidegebb idoben vastagabb kotott ruha, ami nem merev, hanem testresimulos, nem csuszik jobbra-balra, fel-le. Ezeket vastag pamutharisnyaval, legginggel hordom.

Ilyesmiket:

[link]

[link]

A legtobb rovid ujju, azok ala veszek fel szinben passzolo (erre figyelek) elasztikus hosszu ujju, hosszabb felsot (ami passzentos, igy kenyelmes).

Lehet, hogy ez masnak tul sok, de nekem meg nagyon szuper, tenyleg kenyelmesen erzem magam benne es akkor sincs rossz erzesem, ha elem ugrik egy tukor, vagy hirtelen kell magamra kapnom a ket gereket es leugrani a sarki boltba, mert fozes kozben jovok ra, hogy hianyzik valami. Setalni is lemegyek ezekben, vagy jatszoterre.

Melegebb idoben valtok rovid leggingsre, tunikara. Vannak nagyon lenge tunikaim, ezek is regi idokbol maradtak, otthonra tokeletesek meg akkor is, ha nagy a hoseg:

Ilyesmire gondolok, de van meg lengebb anyagu nekem:

[link]

2011. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!