Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szomorkodas 1 fiatal anyukanal...

Szomorkodas 1 fiatal anyukanal! H tereljem el az önmarcangolos gondolatokat?

Figyelt kérdés
ti mit csinaltok ha szomik vagytok?? tök mindegy milyen okbol... sportolni nem tudok mert 2kislanyom van, es mikor parom sincs mellettem mindeg töprengek es adott esetekben szomorkodok is olyan dolgokon amik tenyleg butasagok...de valahogy mindeg többet es többet gondolkozok(NÖ VAGYOK :D ) es akkor meg nehezebb magamat felviditanom. van h napközben is ramjönnek ezek a szomi percek es akkor meg a nagyobbik lanykam is (3eves) az agyamra tud maszni, söt ami a legrosszabb ignoralni szeretnek mindent ami /akik körülöttem vannak..ahhh ez mar nem normalis, de agydurkalasra dokihoz nem akarnek menni..
2011. ápr. 20. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

7 éve vagyok itthon, 3 kicsi gyerekem van, két-két év különbséggel. Bőven akadtak olyan időszakaim, amiről írsz. Olyankor én sok bulis zenét hallgatok, ha nem tudok kimozdulni, vagy pedig eljárok otthonról és találkozok más anyukákkal, gyerekekkel, nem végzek házimunkát csak ha nagyon muszáj, olvasok, regenerálódok. Általában egy hét alatt megoldódik a szitu.

Nagyon fontos,hogy akarj kimászni belőle, ne okold semmiért a gyerekeidet és a férjedet, és gondold végig hogy mibe vagy belefáradva. Ha úgy összesen mindenbe, akkor az a legjobb, ha minimálisra szorítod azt, amit elvégzel az átlagos napi feladataidból, és helyette olyat csinálsz, amire nem szokott időd lenni. Smink, csini ruha, frizura, csavargás a városban, akárhol, barátnők, stb. Ha nem kell mellette mást csinálni, akkor ezek a dolgok még gyerekekkel együtt is tudnak élvezetesek lenni.

2011. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szexelek, ha nincs rá mód akkor meg füldugó, ablak besütétít és alvás..


I will go to "lala" land !

2011. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyebkent sem értem mit marcangolod magad vannak szép gyerekeid, tessék velük játszani!


Pár év aztán soha többé nem játszahtsz már velük..


Elszalasztanád ezt?


Legyél újra te is gyerek, és ne családkapitány..

2011. ápr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!