Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szerintetek túlreagál...

Anyukák! Szerintetek túlreagálom a dolgot, vagy jogosan vagyok dühös?

Figyelt kérdés
Van 1 barátnőm,akinek szintén 2 gyermeke van,mint nekem és régebben,mig 1 házban laktunk sokat összejártunk közösen is-férjeinkkel-szóval szoktunk bulizni is.Van rá példa,hogy a barátnőm felhivja valamiért az én páromat,vagy a párom a barátnőmet,s nekem ez nem tetszik.Én nem hivogatom a barátnőm férjét,meg ő se engem.Ma pl.azon kaptam fel a vizet,hogy a párom hivott engem és nem tudtam felvenni,erre később hiv a barátnőm,mondja,őt is felhivta a párom,mert azt hitte,együtt vagyunk,s én nem vettem fel a telót.A barátnőm azért is felhivta a páromat egyik este,mert látta autóval és nem erre kanyarodott be a mi házunk felé,erre barátnőm számon kérte,miért nem jön haza?Szóval én úgy gondolom,a barátság ellenére nem kéne hivogatni a másik párját minden hülyeségért,nekem sosem jut eszembe,hogy hivjam a barátnőm férjét.Máshol is előfordulnak esetleg ilyen telefonálgatások?Azért itt tettem fel a kérdést,mert 2 gyermeket nevelek,s kiváncsi lennék más anyukák véleményére.
2011. máj. 10. 13:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ebben nincs semmi durva, úgy értem, szerintem az nem olyan szörnyű dolog, ha két különböző nemű, de amúgy házas személy beszélget egymással. Ők miért ne lehetnének egymással jóban? Különben engem rendszeresen fel szokott hívni a barátnőm párja, ha őt nem tudja elérni, és megkérdezi, hogy velem van-e, sőt, ha foglalt a vezetékes telefon, akkor is engem hív fel, hogy tudja, velem beszélget-e, mert akkor tudja, hogy még egy-két órát el lesz foglalva :D Én a legjobb barátomra is úgy tettem szert, hogy a barátnőmmel járt (bár ismertem korábban is, de akkor lettünk nagyon jóban, amikor ők együtt voltak), és mindig is csak és kizárólag barátok voltunk, semmi egyéb.
2011. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Azóta már tisztáztuk a dolgokat,igaz volt 1 nagy veszekedés a párommal,igy ő bevonta a barátnőméket is-felhivta,hogy én gyanusitgatom-de megbeszéltük a barátnőmmel-mert ő is megsértődőtt rám,hogy én azt gondolom,kikezdett a párommal- és szent a béke.Férjemmel is kibékültünk.

Érdekes válaszok jöttek és vélemények,úgy tűnik ma már tényleg nagyon széles látókörű világban élünk,mert sokaknak természetes,hogy felhivogatja a barátja-barátnője párját.Nekem nem az,mert akármilyen jóbarátok is vagyunk,sztem meg kell lennie azért valamilyen távolságtartásnak,mert nem egészséges dolog nagyon belefolyni a másik életébe..

2011. máj. 19. 08:01
 13/13 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy megbeszéltétek,jobb mint kétségek között lenni.
2011. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!