Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ítélnek a külső alapján?...

Miért ítélnek a külső alapján? Azért ez engem bosszant.

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 18.heti UH-n, ahol elég sokat kellett várni, így beszédbe elegyedtem egy másik kismamával. Egyszer csak rákérdezett, hogy "mégis, nem gondolod, hogy túl fiatal vagy egy gyerekhez?" Én csak meglepetten pislogtam, majd rákérdeztem, hogy mégis mennyi idősnek látszom. Ő egyből rávágta, hogy olyan 18-19-nek. Hát mondom, ne haragudj, de férjes asszony vagyok, ráadásul 24, szóval nem, nem érzem magam fiatalnak egy gyermekhez :) Szegény rögtön szabatkozni kezdett, és elnézést kért, amiért így "lehúzott". Persze annyira nem vettem magamra, de nem ez volt az első eset. Volt, hogy már a buszon is összesúgott két öreg néni a hátam mögött, hogy "milyen fiatal, és már terhes".


Biztos járt már így más is, ugye? Néha el tudom engedni ezeket a fülem mellett, de amikor olyan a hangulatom,akkor kifejezetten dühít...


2011. jún. 11. 08:58
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Csodállak, amiért nem osztottad ki a nőt... (Lehet, hogy csak én tudom ilyen nehezen visszafogni magam?) De laglább láttad, amikor kényelmetlenül érezte magát!!! Mellesleg én sem hívtam "embriónak" egy percig sem a babámat :D
2011. jún. 14. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!