Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inkább népnevet, vagy ritkább...

Inkább népnevet, vagy ritkább nevet adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
A párommal mindig ezen veszekszünk. 6.hónapban vagyok már, és nem tudjuk a baba nemét. Ő inkább a hagyományos nevekben gondolkodik, míg én inkább a ritkábbakban. Ő Ferenc,Zsolt,Péter, Anna Anikó Hajnalka nevekre tette eddig a voksát, míg én a Róbert, Benjámin,Zsáklin, Cécile, Emma nevekre szavazok. Aztán már megegyeztünk hogy ha fiú ő, ha lány én nevezem el, aztán egy hét múlva cserélni akart, mert olyan nevet találtam amiről ő hallani sem akart. Nem tudunk megegyezni egyszerűen..Ami neki tetszik nekem túl hagyományos, ami meg nekem, neki túl extra. Fogalmam sincs még hogy hogyan fogunk megegyezni, de ti melyik nevek közül választanátok inkább? 20/L
2011. jún. 21. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Ez a megoldas jo kedves utolso :)

az az 1 baj van vele, hogy ugy is csak az egyik neven szolitjak a babat.

Szamomra eleg fura egy ilyen osszeallitas pl:


Kovacs Bela Alehandro

Kiss Zsalnin Erzsebet

2011. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szedjetek elő egy névnapos naptárt, vagy utónévkönyvet. Szánjatok rá időt, és írjátok össze azokat, amik mindkettőtöknek elfogadható. Biztos találtok ilyet is.

A vezetéknevetektől is függ a választás, pl. ha "s"-re végződik, akkor hülyén hangzik, ha a keresztnév is azzal kezdődik.

Így ilyen kezdőbetűvel nem is kell nézni a neveket.

2011. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hááát,a Zsáklin,meg a Cecile(ami itthon ebben a formában nem is anyakönyvezhető)nekem is "sok".Nekem-momentán,mert most indul a következő babaprojekt-2 gyerekem van,a következő nevekkel:Áron Benjamin(a-val),és Milán Zoltán.Ebből következik,hogy nekem tetszik a Benjamin.És a Róbert is,meg a Páter is.A lánynevek közül egyik sem!
2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Páter=Péter!BOCS!Kicsit melléütöttem!
2011. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attila-Kende anyukája. Csak nem Dabasról írsz?
2011. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!