Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, aki otthon...

Más is érzi úgy, aki otthon van egyedül egy 3 évessel és egy 3 hónapossal, hogy katasztrófák a napok?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is alszom csak napi pár órát.
2011. jún. 29. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális,amit érzel...monotónia és társai. próbálj meg kikapcsolódni pl. sétával, tornával...
2011. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem még nem született meg a gyermekem, de úton van a párom pedig egész nap dolgozik és nagyon magányos vagyok. Én alig győzöm kivárni, hogy megszülessen a gyermekem és legyen kivel-mivel foglalkoznom egész nap, hogy érezzem, valamit én is csinálok. Szerintem próbáld te is így felfogni, lehet könnyebb lesz.
2011. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen. Ne aggódj ezen, és ne tépd magad rajta. Menjetek sokat a szabadba és kérj pár órára segítséget, ha tudsz! Hívj a 3 éveshez "kis havert", óvodai, játszótéri barátot. Sokkal gyorsabban megy az idő, ha van társaságotok! Nyár van, használjátok ki! És bocsáss meg magadnak, hogy így érzel! Aki ezt nem csinálta, el sem tudja képzelni, mennyire kemény.

Egy 5 és egy 3 éves anyukája

2011. jún. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem merek kettőjükkel elindulni egyedül sehova ( Bp), a nagy ha befárad elkezd hisztizni, azt csinál olyankor, amihez kedve szottyan, a kicsi meg 2-3 óránként eszik...még a játszóteret se tudom velük ennyi idő alatt megjárni, ott meg nem merek szopiztatni, mert közben a nagy rosszalkodik :(
2011. jún. 29. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Kiocsit túlzás, nem merni elindulni semerre.

Játszótéren nyugodtam szoptathaszt, sőt igazán bárhol

de ha nem mész semerre persze, hogy kezdesz befásulni.

2011. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ki KELL menned, mert a friss levegő,az utca és a más ingerek csodát fognak veled tenni.

Ráadásul a gyerekeknek is fontos hogy kint is legyenek,és mikor ha nem most?

Tudom,hogy nyűg lehet kettővel egyáltalán útnak indulni,nekem egyel is az volt sokszor,és én is sokat voltam bent a lányommal.

De hidd el,inkább most mint télen..most nem kell annyit öltözni,nyűglődni.


(Kicsit megijeszt amit írsz,mert jövő év májusban már én is egy 3 évessel és egy 3 hónapossal leszek itthon.)

2011. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lenne minden áldott nap kimozdulnod a gyerekekkel. Nem is tudom hirtelen, kinek lenne most erre a legnagyobb szüksége. Szerintem mindhármótoknak. Vegyél testvérfellépőt, könnyebb lesz a dolgod. A friss levegő, a társaság, a kimozdulás, a séta kell, fontos.
2011. jún. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is mentek el ugy, hogy csak te mesz veluk, a paroddal egyutt a hetvegeken nem tudtok elmenni sehova? Budapesten allatkerttol kezdve minden van, nem is falun eltek, ahol helyben tenyleg nincs latnivalo. Mi strandra, allatkertbe jarunk, en sem nagyon jarok ki a gyerekkel nap kozben a vasarlason, elintezendokon kivul, de hetvegenkent szoktunk menni egyutt.
2011. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Igen, érzem. Nekem nincs SEMMI kikapcsolódásom 4 éve, max a havi 1szeri nagybevásárlás, de akkoris a fejemhez vágja anyám, hogy igyekezzek, van 1.5órám. Szerinted ez alatt ki tudok kapcsolni? Főleg, hogy a boltok is messze vannak, 20-20 km.

Itt nálunk nincs semmi helyben, csak az üres utcák, néha 1-2 öregemberrel.

Az alvásom nekem is napi 4-5 óra, nem több. Fáradt vagyok, ingerült és kezdek begolyózni, hogy nincs kihez szólni (értelmesen), nincs kivel beszélgetni, csak az egész napos hisztik, 2 szavas mondatok. Imádom a gyerekeimet, de nagyon lerobbantam mellettük. Apa alig van itthon, mert sokat dolgozik. Nagyszülő a közelben, de nem vállalja hosszabb időre, merthát nyugdíjasként neki rengeteg dolga van.

2011. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!