Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért bántanak baba-mama...

Miért bántanak baba-mama klubban azért, mert császáros voltam?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk járni a kisfiammal és a kislányommal baba-mama klubba. 1x voltunk. Mivel mi vagyunk a legújabbak, és a kislányom is még csak 4 hónapos, sokat kérdezgettek a szüléseimről. Első vajúdás nélküli sürgősségi császár volt, 2. pedig programozott. Nem is kérdezték hogy ez miért alakult így, csak egyből elkezdte 2 anyuka mondani, hogy milyen jó nekem, van 2 gyerekem, és mégsem tudom azt, hogy milyen a szülés, és hogy más mennyit szenved a gyermekéért szüléskor. Nekem ez nagyon rosszul esett, főleg, hogy nem is tudják az egésznek az okait.

Már ott tartok, hogy az első volt egyben az utolsó is, amikor elmentünk a baba-mamába.

Ti mit tennétek a helyemben?


2011. aug. 16. 22:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én szerintem megpróbálnám még egyszer,ha akkor sem jönne be, akkor hagynám az egészet. Én jó klubbot fogtam ki, illetve jó fejek voltak az anyukák:-). Pedig amígy nem szültem én mindig úgy gondoltam, hogy biztos nem fogok ilyen klubba járni, egy rakás csak szoptatásról, pelenkázásról beszélő nő közé. De kellemesen csalódtam, a többség értelmes, nagyjából azonos gondolkodású, korú csajok voltunk, akikkel sok mindenről lehett beszélni.
2011. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na igen, mázli kell hogy azonos gondolkodásút fogjon ki valaki. Én nem mertem rizikózni, baromira idegesít az is mikor felülbírálnak, meg az is amikor sületlenségeket akarnak rámerőltetni más anyukák.
2011. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!