Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen mehettél élősszőr...

Hány évesen mehettél élősszőr discoba vagy sátrazni haverokkal? Kérlek írd oda a nemed is.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sátrazni nem jártunk.

Discoba 14 évesen mehettem először péntekenként, a főnököm discojába, ahova a munkatársaimmal együtt mentünk.

Nem sokkal később péntekenként maradt a főnök discoja, szombatonként anyámmal/tesómmal jártam.

2011. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és lány.
2011. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"élősszőr" sosem voltam...


Először 12 évesen tini discoban :)

Sátrazni soha nem engedtek volna el :)

2011. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mehettem volna előbb is, de nem éreztem késztetést. 19 évesen voltam először. utoljára meg 25 évesen. nincs kizárva, hogy megyek még, csak most babázom. kifejezetten a discot és a discozenét nem szeretem. inkább fesztiválokra, koncertekre megyek szívesen.


sátrazni a haverokkal: 16, azt hiszem



26 L

2011. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!