Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van 2 szép, egészséges gyermeketek. Nem tervezitek a 3.-kat, főleg az apa az, aki hallani sem akar róla, aminek az oka, hogy ki tudja mi lesz a jövőben (anyagilag). Az anya szintén, bár néha elgondolkozik, hogy azért jó lenne egy 3. is. Nagy ház, autó van, hitel nincs, átlagos fizetés. És becsúszik a 3. baba.
2011. szept. 11. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát persze! Sírni azt tudtok!

Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér!

Én egyet szerettem volna, mert egyet tudunk tisztességben felnevelni!

Ez a felelős gondolkodás! Nem az, hogy állambácsira tátjuk a szánkat, mert van 3-4-5 gyerekünk!

Múltkor találkoztam egy ismerőssel! A lánya terhes, azért vállalták be a harmadikat, mert 3 gyerek ingyen kap mindent oviban, iskolában! Majd ha nagy lesz, elmondják neki, hogy azért lettél, mert így a testvéreid ingyen ehettek!


Neked is szép estét!

2011. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Hát nekünk is 3 gyerekünk van,mégsem ingyenes az ennivaló,csak félárú.És szerinted a havi 2-3ezer megspórolására szültünk 3 gyermeke?Hát marhára tévedsz!

Az előzőnek szólt.

2011. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
Igenis használjon ki minden lehetőséget ami a nagycsaládosoknak jár,más is ezt teszi,és ezzel nem csak anyagilag könnyebb nekünk,hanem képzeld el ahány plusz gyermek van a nagycsaládosoknál,annyival több az öröm,boldogság,szeretet is a családjainkban.
2011. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szerintem ha már az egyszeri cigány elér minden kedvezményt segélyt stb...

akkor had legyen meg a magyarnak is

ha mindenki becsületes lenne nem így állna az ország

de nem politizálni akarok


hanem ha már van lehetőséged valamire akkor igenis használd ki mert különbem nem jutsz elölrébb

és igen gondolom h tudja h nem teljesen legális a dolog

pl ezért nem vagyunk mi sem egy címre bejelentve és igen én is megigényeltem a rendkívülit és meg is kaptam és nem szégyellem

nekem sokat számít az a 16-17 ezer forint ami így a zsebemben marad az iskolai ebédpénzből pl ebből veszek ruhát nekik cipőt meg ami kell

2011. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!