Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lány babátoknak átszúrattátok...

Lány babátoknak átszúrattátok a fülét?

Figyelt kérdés

Én nem!Mégpedig azért, mert nekem át van, de mivel nem szeretem a fülbevalót, ezért évek óta nem hordok.Mikor kicsi voltam sem szerettem, semmi szükségét nem láttam.Nem volt ezzel kapcsolatban döntésem, és én nem szeretnék ilyen dolgokban a lányom helyett dönteni.Ha majd egyszer oda jön hozzám, hogy fülbevalót akar, akkor már viszem is!

Nektek mi a véleményetek erről a témáról?


2011. szept. 11. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyit h nem én mondtam neki ö kérte még középsőben akkor beszéltük meg h majd jövő nyáron suli kezdés előtt 2 héttel :-))
2011. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%
csak egy észrevétel.valaki azt írta,hogy he nem kell neki a füli,akkor ott van neki feleslegesen a lyuk. Hát ettől nem kell félni,mert pár hét/hónap és benő neki..!
2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
5 éves koromban lőtték a fülem, 7 évesen kivettem (addig sem volt végig benne), és 11 évig nem volt benne semmi, mégsem nőtt be... Teljesen egyetértek a kérdezővel, legyen akkor a gyereknek, amikor kéri.
2011. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
úgy látszik ez a fülbenövés egyénileg változik,mert én felnőttként vettem ki egy műtét miatt amit 1hónapig elfelejtettem visszarakni,és már alig bírtam berakni a fülembe..
2011. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
61%

megmondom öszintén olyat már többszőr hallottam,hogy a gyerek lecseszte az anyját,hogy neki miért nem volt fülbevalója gyerekként.mint az hogy: hogy merték kilyukasztani a fülét..!


Én mindkét lányomnak kilövettem 4hósan,aztán ha azt mondja egyszer,hogy neki nem kell-akkor kiveszi.

2011. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!