Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan védekeztek szülés után...

Hogyan védekeztek szülés után ha évekig nem akartok újabb babát? Minél többen ha válaszolnátok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi óvszerrel védekezünk.Mi 12 db-osat szokunk venni,kb,800-900Ft a rossmannban az kitart egy hónapig.Nekünk legalábbis.Gondolkoztam én is a gyógyszeren de még nem döntöttem el.
2011. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Fogamzásgátlót szedek. Mellette vagy óvszert használunk, vagy megszakítjuk a dolgot.
2011. szept. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Goldlily spirálom van /hormon nélküli/, fél éve tették fel. Semmi gondom vele, sőt az 50-52 napos ciklusomat helyretette 30naposra. A vérzés kicsit bővebb és 5 naposból 7 napos lett, ennyi a "mellékhatása", de még így is jobban megéri, mint a gyógyszer. És nem felejtem el bevenni, mert én hiába 10 évig szedtem, rendszeresen elfelejtettem esténként.
2011. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1. és 2. gyerek között szülés után kb 2 évig (szoptatás alatt) gyógyszert szedtem, utána spirál volt fent 6 évig.

Amikor leszedett 3 hóna után terhes lettem.

A második születése őta, 2,5 éve vagy gumival védekezünk, vagy így-úgy:-))

Nyár elején rndesen peparáztam, azt hittem terhes vagyok.

Bogyót nem szedek, spirált akarok felrakatni, már rég megvettem, csak el kéne menni a dokihoz.

2011. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem Mirenám van!És én is sokáig kellett gyűjtögessek rá,de nagyon megérte...
2011. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!