Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek vicces sztorijai?

Gyerekek vicces sztorijai?

Figyelt kérdés
Kicsit stresszesre sikerult a napom es jol esne egy-ket sztori, ami megnevettet. Nekem sajnos meg nincs gyerekem.
2011. szept. 12. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%

A 3 éves szőke, angyalarcú kisfiam péntek délután fetrengős hisztit rendezett egy forgalmas utcán, hogy ő bankba(!) akar menni. Mi apával döbbenten csitítgatjuk, hogy de hát már bezárt a bank, meg nincs is ott semmi neki való dolog, a gyerek egyre csak üvölt és fetreng a járdán. Jön egy néni, látja a huzavonát, majd gügyögve megkérdi a vörös fejjel tomboló gyereket:

- Hát hová szeretnél menni, angyalom?

Mire a gyerek, ordítva:

- Bankbaaaaaaaa!!!

A néni hirtelen hátrahőkölt a meglepetéstől, majd megszólal:

- Bankba?! Hát akkor nekem is hozzál egy zsákkal, jó?

:DD


Mint később kiderült azért akart bakba menni a "büdös kölke", mert a Volksbank logója egy fagyis tölcsérre hasonlít, így ő azt gondolta, hogy ott fagyit árulnak :DD

2011. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon édesek a történetek!!:) Később én is írok, ha lesz időm:)
2011. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd ikrek lehettek kb. 4 évesek, vásárolni vittem őket. A kasszánál két fiatal fiú röhögve tanakodtak,hogy milyen óvszert vegyenek! Igyekeztem nem foglalkozni velük, hiszen a kicsik egyébként sem tudták,hogy mi az. Mire a kasszához értünk (jó hosszú sor volt) az egyik gyerkőc hangosan (szinte ordítva) megkérdezte,hogy mi az az óvszer. Nagyon kínos néma csönd állt be a sorba!:))

Mondtam nekik csitítva,hogy majd otthon elmondom mi az! Persze gyereknek ilyet nem nagyon lehet mondani. Követelte mindkettő,hogy igenis mondjam el mi az az óvszer! Szerintem ők azt hitték,hogy az valami nagyon jó dolog, mivel a két kamasz folyamatosan nevetett.

Na leguggoltam hozzájuk, jó közel húztam őket és elkezdtem a kis monológom. Közben pedig mindenki várt és figyelt. Még a pénztáros nő sem ütött be addig semmit, kíváncsiak voltak mit fogok mondani!:) Az jutott eszembe hirtelen,hogy amikor anya vagy apa elvágja az ujját,akkor ráhúz egy ilyen óvszert,hogy ha fürdik vagy mosogat ne legyen vizes a kötés. Mondanom sem kell az egész sor dőlt a nevetéstől.

Hazaértünk, az apjuk volt otthon, mit ad Isten épp mosogatott. Erre a kicsik kórusban kérdezték. Apa, neked van óvszered? Hát apuka elég kérdőn nézett rám!:))

Persze elmeséltem a sztorit, ő is dőlt a nevetéstől!:)

2011. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!